مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

مراسم معارفه وتودیع در شرکت گاز استان قم

مراسم معارفه و تودیع مدیر عامل این شرکت ، باحضور مهندس مشایخی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی و بوجارزاده رئیس محترم روابط عمومی شرکت ملی گاز ، مقامات ارشد استانی ، مدیران و رؤسای دستگاههای اجرائی ، نظامی و انتظامی ، اعضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای مختلف در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین به تشریح فعالیتهای انجام شده طی سه سال زمان مدیریت خود پرداخت .

مهندس مشایخی ، در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و یادی از رشادت های سردارشهید زین الدین اظهار داشت : در بخش تولید گاز کشور به عددهای خوبی رسیده ایم ، و واحدهای نیروگاهی و صنعتی در سال گذشته ، با مصرف پایدار و بدون قطع گاز را سپری نمودند ، و این بزرگترین افتخار و اتفاق در دولت تدبیر و امید در عرصه گازرسانی است .

وی در ادامه افزود : در اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص” اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل” با ابلاغیه وزیر محترم نفت ، دو هدف مهم در این راستا به عهده مجموعه شرکت گاز واگذار شده که ، هدف اول گازرسانی به یک میلیون و دویست هزار خانوار در سطح کشور بوده و هدف دوم جلوگیری از هدر رفت و تلفات ۵/۱ درصد و کاهش آن به نیم درصد میباشد .

مهندس مشایخی با اشاره به شعار سال ، کیفیت مطلوب و ایجاد تغیر در فرآیند ها ، استفاده از تکنولوژی و سیستم های نوین در بخش اندازه گیری شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه را مورد تأکید قرار دادند .

در ادامه این مراسم مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به تشریح برنامه های آتی خود در این شرکت پرداخت . و از خداوند منان آرزوی  سلامتی و توفیق روز افزون برای مهندس فرجی در مسئولیت جدید مسئلت نمود .

در پایان ، با اهدا لوح و هدایا توسط نماینده استاندار و ، سازمانها و ارگانهای مختلف از زحمات مهندس فرجی تقدیر به عمل آمد .

آمار بازدید ۹۴

۱- آمار بازدید سال گذشته با استفاده از google analytics:

ga-qpgc94

۲- با توجه به گزارش آنالیتیکس (تصویر فوق) و گزارش قبلی، جدول زیر تهیه شده:

Sessions Pageviews توضیحات
تا پایان سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳ آمار تجمعی قبل
سال ۹۴ ۱۵۳۲۴ ۴۴۴۵۹
تا پایان سال ۹۴ ۱۷۸۲۱ ۵۲۶۲۲

 

آمار بازدید ۹۳

یکی از توصیه‌های متخصصان وب به صاحبان و مدیران پایگاههای اطلاع‌رسانی اینترنتی، بکارگیری یک سرویس برای آگاهی از آمار بازدید می‌باشد.

دامنه اینترنتی ثبتی اولیه شرکت   nigc-qom.ir بود که  در  تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۸۴ ثبت شده بود.

آدرس nigc-qpgc.ir را در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ثبت نموده و نهایتا پس از تغییر نرم افزار مدیریت محتوای سایت؛ در تاریخ ۲/آذر/۹۳ یک شمارنده آمار بازدید در گوگل آنالیتیکس ایجاد شد.

آمار بازدید تهیه شده با استفاده از آمارگیر گوگل  google analytics  در سال ۹۳ در شکل زیر نمایش داده شده است:

ga-qpgc93

با توجه به عدم تنظیم شمارنده آمار بازدید در گذشته برای سایت (در آنالیتیکس)؛ سوابق آمار بازدید قبل از ۲ آذر ۹۳ وجود ندارد.

جدول زیر با استفاده از گزارش analytics  (تصویر فوق) تهیه شده است:

Sessions Pageviews توضیحات
تا پایان سال ۹۲
۰ ۰  بدون اندازه گیری با آنالیتیکس
سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳ از ۲ آذر
تا پایان سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید