منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

مراسم معارفه وتودیع در شرکت گاز استان قم

مراسم معارفه و تودیع مدیر عامل این شرکت ، باحضور مهندس مشایخی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی و بوجارزاده رئیس محترم روابط عمومی شرکت ملی گاز ، مقامات ارشد استانی ، مدیران و رؤسای دستگاههای اجرائی ، نظامی و انتظامی ، اعضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای مختلف در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین به تشریح فعالیتهای انجام شده طی سه سال زمان مدیریت خود پرداخت .

مهندس مشایخی ، در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و یادی از رشادت های سردارشهید زین الدین اظهار داشت : در بخش تولید گاز کشور به عددهای خوبی رسیده ایم ، و واحدهای نیروگاهی و صنعتی در سال گذشته ، با مصرف پایدار و بدون قطع گاز را سپری نمودند ، و این بزرگترین افتخار و اتفاق در دولت تدبیر و امید در عرصه گازرسانی است .

وی در ادامه افزود : در اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص” اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل” با ابلاغیه وزیر محترم نفت ، دو هدف مهم در این راستا به عهده مجموعه شرکت گاز واگذار شده که ، هدف اول گازرسانی به یک میلیون و دویست هزار خانوار در سطح کشور بوده و هدف دوم جلوگیری از هدر رفت و تلفات ۵/۱ درصد و کاهش آن به نیم درصد میباشد .

مهندس مشایخی با اشاره به شعار سال ، کیفیت مطلوب و ایجاد تغیر در فرآیند ها ، استفاده از تکنولوژی و سیستم های نوین در بخش اندازه گیری شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه را مورد تأکید قرار دادند .

در ادامه این مراسم مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به تشریح برنامه های آتی خود در این شرکت پرداخت . و از خداوند منان آرزوی  سلامتی و توفیق روز افزون برای مهندس فرجی در مسئولیت جدید مسئلت نمود .

در پایان ، با اهدا لوح و هدایا توسط نماینده استاندار و ، سازمانها و ارگانهای مختلف از زحمات مهندس فرجی تقدیر به عمل آمد .

آمار بازدید ۹۴

۱- آمار بازدید سال گذشته با استفاده از google analytics:

ga-qpgc94

۲- با توجه به گزارش آنالیتیکس (تصویر فوق) و گزارش قبلی، جدول زیر تهیه شده:

Sessions Pageviews توضیحات
تا پایان سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳ آمار تجمعی قبل
سال ۹۴ ۱۵۳۲۴ ۴۴۴۵۹
تا پایان سال ۹۴ ۱۷۸۲۱ ۵۲۶۲۲

 

آمار بازدید ۹۳

یکی از توصیه‌های متخصصان وب به صاحبان و مدیران پایگاههای اطلاع‌رسانی اینترنتی، بکارگیری یک سرویس برای آگاهی از آمار بازدید می‌باشد.

دامنه اینترنتی ثبتی اولیه شرکت   nigc-qom.ir بود که  در  تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۸۴ ثبت شده بود.

آدرس nigc-qpgc.ir را در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ثبت نموده و نهایتا پس از تغییر نرم افزار مدیریت محتوای سایت؛ در تاریخ ۲/آذر/۹۳ یک شمارنده آمار بازدید در گوگل آنالیتیکس ایجاد شد.

آمار بازدید تهیه شده با استفاده از آمارگیر گوگل  google analytics  در سال ۹۳ در شکل زیر نمایش داده شده است:

ga-qpgc93

با توجه به عدم تنظیم شمارنده آمار بازدید در گذشته برای سایت (در آنالیتیکس)؛ سوابق آمار بازدید قبل از ۲ آذر ۹۳ وجود ندارد.

جدول زیر با استفاده از گزارش analytics  (تصویر فوق) تهیه شده است:

Sessions Pageviews توضیحات
تا پایان سال ۹۲
۰ ۰  بدون اندازه گیری با آنالیتیکس
سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳ از ۲ آذر
تا پایان سال ۹۳ ۲۴۹۷ ۸۱۶۳

برگزاری بیش از ۱۰۲۴۱ نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان قم

DSC008777

دوره های آموزشی مختلف تخصصی و فنی با بیش از ۱۰۲۴۱ نفر ساعت طی سال ۹۴ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اشاره به پیشرفت سریع علم وتکنولوژی درعرصه های مختلف واینکه به روز بودن دانش فنی و تخصصی مرتبط با وظایف کارکنان، لازم و ضروری است، تصریح نمود: در سال ۹۴ افزون بر ۱۰۲۴۱ نفر ساعت آموزش در قالب دوره های گوناگون مورد نیاز واحد ها برگزار شده که نسبت به سال ۹۳ به میزان ۷۸  در صد افزایش داشته است.

وی در ادامه سرانه آموزشی در سال ۹۴ برای هر پرسنل را ۲/۸۲ ساعت برشمرد . و افزود: جمعا ۸۹ دوره برگزار شده است که  ۲۸ دوره در شرکت گاز استان و ۶۱ مورد ازاین دورهای آموزشی در سایر شرکت های گاز استانی برقراربوده وهمکاران بمنظور کسب مهارت های لازم به این دوره ها اعزام شده اند .

مهندس فرجی : مجموع دوره های برگزار شده سال ۹۳ را ۳۳ دوره وسرانه آموزشها را ۷۶/۴۶ نفر ساعت عنوان کرد و گفت : ۱۷ دوره در شرکت گاز استان و ۱۶ دوره در سایراستانها به میزان ۵۷۵۲ نفر ساعت برگزار گردید.

مناقصه خدمات حمل و نقل (جاری) – شماره مناقصه: ۳-۹۵

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات حمل و نقل (جاری) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه‌گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

  • تأمین خودرو سواری: پژو ۴۰۵، سمند، پارس، وانت دوکابین مزدا مدل ۹۰ به بالا با راننده مجرب به تعداد ۲۱ دستگاه؛

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

  • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
  • دارا بودن گواهی صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی در گروه حمل و نقل
  • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۱۸ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
  • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و استعلام ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۸/۰۲/۱۳۹۵ می‌باشد.

 

هـ – مهلت عودت پاکات مناقصه و استعلام ارزیابی کیفی تا پایان وقت اداری مورخ ۱۲/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

 

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۲۴/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

  • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
  • به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
  • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
  • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   

 

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه ها

DSC0121811

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه هادرمورخ دوم ودوازدهم اردیبهشت سال ۹۵ به ریاست مهندس فرجی مدیر عامل و با حضور مدیران امور بهره برداری، مهندسی و اجرای طرحها ، امور مالی ، توسعه منابع انسانی وبرخی از رؤسای ستادی در دفتر مدیر عامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : اهم مصوبات  این جلسه به شرح ذیل می باشد

۱- بعلت مشخص نبودن نحوه تأمین کنتورهای ارتقاء یافته و جلوگیری از اخلال در روند اشتراک پذیری ضمن برگزاری مناقصه خرید کنتور، در صورت لزوم استعلام معاملات متوسط جهت خرید کنتورهای ضروری مورد نیاز بررسی واقدام گردد .

۲- مدیر عامل ، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در خدمات رسانی را مورد تأکید قرار داد و بکار گیری روش های نوین علمی وتجهیزات به روز، در اجرای پرژه ها و خدمات رسانی را امری ضروری و وظیفه کلیه همکاران دانست.

۳- مهندس فرجی ، نسبت به مکان سنجی و در نظر گرفتن فضای مناسب جهت استقرار کارکنان اداره گاز منطقه یک درایجاد آرامش و آسایش همکاران در ارائه خدمات رسانی مطلوب به مراجعین و مشرکین محترم دستورلازم را صادر نمودند.

مصرف دو میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون متر مکعب گازدر استان قم

مهندس فرجی مدیر عامل

در سال ۹۴ بیش از دو میلیارد و سیصدو هفتاد و هشت میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف در سطح استان مصرف شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت حجم گازمصرفی طی سال ۹۴ در بخشهای مختلف (خانگی ، تجاری ، صنعتی و نیروگاه ) در سطح استان بیش از ۰۰۰/۳۷۸/۲ متر مکعب بوده که در مقایسه با سال ۹۳ حدود یک درصد کاهش را نشان میدهد .

مهندس فرجی با اشاره به مصرف بیش از ۶۹۲ میلیون مترمکعب در بخش خانگی گفت : به رغم افزایش ۱۶۵۰۰ مشترک به آمار مشترکین و مصرف کنندگان گاز دراستان ،افزون بر ۴ در صد، کاهش مصرف را در این بخش داشته ایم که باهمکاری ارزشمند و اعمال مدیریت مشترکان در نحوه استفاده از این نعمت الهی ، منجر به کاهش مصرف گردید.

وی در ادامه ، بخشی از این حجم گاز مصرفی را مربوط به نیروگاه تولید برق و سیکل ترکیبی قم ، به میزان ۹۰۴ میلیون متر مکعب در سال ۹۴عنوان کرد و افزود: مصرف گاز نیروگاه در مقایسه با سال ۹۳ حدود ۵/۷ درصد کاهش داشته ، که این امربدلیل محدودیتهای اعمال شده در برخی از روزهای سرد سال بوده است .

مهندس فرجی با بیان اینکه میزان مصرف گاز توسط ۳۷ جایگاه سوخت C.N.G در سطح استان حدود ۱۶۸ میلیون متر مکعب بوده تصریح نمود ، واحد های صنعتی و مشترکین عمده هم بیش از ۳۶۰ میلیون متر مکعب گاز در سال ۹۴ مصرف نموده اند که نسبت به سال ۹۳حدود ۵ درصد کاهش را نشان میدهد.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب