منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

انتصاب مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان قم

DSC0144311

جلسه معارفه مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و هیات رئیسه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران وعرض تسلیت شهادت مولای متقیان ، دعا برای ظهور حضرت مهدی (عج) یگانه منجی عالم بشریت ، طلب مغفرت و علو درجات برای حضرت امام و شهدای عزیز انقلاب ، طول عمر با برکت برای مقام عظمای ولایت و موفقیت روز افزون برای دولت تدبیر و امید در این شبهای قدر، اظهار داشت : با تلاش همه همکاران فعالیتهای بسیار ارزشمند در امر گازرسانی در سطح استان انجام شده است .

وی با بیان اینکه بحمدا… ۱۱۲ روستای پر جمعیت استان نیز گاز رسانی شده اند تصریح نمود، با برنامه ریزی و تجدید نظر در برخی از مسیرهای طراحی عبورشبکه و خط تغذیه منجربه کاهش هزینه های پروژه شده و قطعا این حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی بوده و امیدواریم بتوانیم روستاهای باقی مانده را گاز دار نموده و مردم شریف این روستاها نیزاز نعمت گاز بهره مند گردند .

مهندس محمدی در ادامه ضمن معرفی مهندس نبوتی به عنوان مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ، ازآقای مینائی به پاس ۳۷ سال خدمات ارزنده و شایسته در مسئولیتهای مختلف بویژه سرپرستی مدیریت مهندسی و اجرای طرحها تقدیر به عمل آورده و افزود ، بدون شک صداقت ، صفا ، دلسوزی و پیگیری مجدانه ایشان در انجام وظیفه برای همکاران الگوی خوب و مثال زدنی بوده وهم اکنون که به افتخار باز نشتگی نائل میشوند ، از زحمات چندین ساله ایشان نهایت تشکر و سپاس را داریم واز خداوند منان آرزوی سلامتی ، طول عمر با برکت همراه با موفقیت روز افزون برای ایشان و خانواده محترمشان مسئلت داریم .

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای)

شماره مناقصه : ۵-۹۵

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی ساده به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • خدمات عمومی و تخصصی ؛
 • خدمات نظافتی و باغبانی ؛
 • خدمات چاپ و تکثیر ؛
 • خدمات روابط عمومی ؛
 • خدمات دیسپچینگ.

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 • تأیید صلاحیت متقاضی از سوی سازمان کار و امور اجتماعی.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۷۷۹ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۰۳/۰۵/۱۳۹۵ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال (با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   
 • این پیمان پیش پرداخت ندارد.

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

نشت یابی بیش از ۲۲۰۰ کیلو متر خطوط تغذیه و توزیع شرکت گاز استان قم طی سال ۹۴

DSC014212

طی سال ۹۴ افرون بر ۲۲۰۰ کیلومتراز خطوط تغذیه و توزیع شرکت گاز استان مورد نشت یابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت طی سال ۹۴ بیش از ۲۲۰۰ کیلومتر از خطوط تغذیه و توزیع در سطح استان نشت یابی شدند .وی با اشاره به اینکه علاوه بر این میزان (۲۲۰۰ کیلومتر) تعداد ۳۶۰۰ عدد شیر ، ۸۰ ایستگاه تقلیل فشار و ۱۴۰۰۰۰ علمک مورد نشت یابی قرار گرفتند افزود:با اقدام بازرسی مداوم و مستمراز تاسیسات ضمن افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی و هدر رفت گاز، به حفظ سرمایه ملی (گاز طبیعی) و همچنین محیط زیست کمک شایانی خواهد شد .مهندس محمدی در ادامه گفت : با انجام برنامه ریزی هدفمند و مدون بعلت وجود قدمت درتاسیسات وحساسیت آن ، نشت یابی از کل شبکه ها و تاسیسات مدفون در سطح استان از ۱۸ ماه به ۱۴ ماه تقلیل یافته است . و بر این اساس ، میزان فعالیت در سه ماه سال جاری را ۵۶۰ کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه، ۱۱۰۰ عدد شیر ، ۱۸ ایستگاه و ۲۲۵۰۰ عدد علمک عنوان کرد.

پروژه تعمیرات و نگهداری شبکه و انشعابات گاز، حفاظت از زنگ و وسایل گازرسانی منطقه یک شماره مناقصه : ۹۴/۱۵

«تجدید چهارم»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه تعمیرات و نگهداری شبکه و انشعابات گاز، حفاظت از زنگ و وسایل گازرسانی منطقه یک را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار :

 1. شناسایی مسیر شبکه و شیرهای گازی خطوط توزیع و تغذیه؛
 2. عملیات همسطح سازی، گریسکاری و روانکاری شیرها؛
 3. تعمیرات دوره ای و تعویض شیرها؛
 4. تعمیرات و سرویس دوره ای ایستگاههای تقلیل فشار و میترینگ در سطح استان.ب- محل اجرا : منطقه یک استان قم می‌باشد.
 5. ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:
 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز (رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه ها و شبکه های نفت و گاز) از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و یا دارا بودن کد تأسیسات از اداره کار و امور اجتماعی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۳۴ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی. د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۵/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۲/۰۵/۱۳۹۵ می‌باشد.نکات قابل توجه :
 5. مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.
 6. هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۳۰/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.
 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب ، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  
 6.                                                                                                 روابط عمومی شرکت گاز استان قم

دیدار بخشدارو شوراهای بخش مرکزی با مدیر عامل شرکت گاز استان قم

DSC01437

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت ضمن خیر مقدم و آروزی قبولی طاعات و عبادات مردم روزه دار ، اظهار داشت بحث گازرسانی از خدمات ارزشمند و بارز نظام جمهوری اسلامی ایران است و واقعیتی است که خداوند بزرگ بر ما ایرانیان منت گذاشته واین نعمت را بر ما ارزانی داشته است .

وی در ادامه افزود ، قبل از انقلاب اولاً کرامت انسانی توسط استکبار جهانی و ایادی آن در ایران زیر پا گذاشته میشد ، ثانیاً بحث خدمات گازرسانی به این گستردگی وجود نداشت .

مهندس محمدی با بیان اینکه در زمان بسیار کوتاه پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی به رغم دسیسه های ناجوانمردانه استکبار جهانی بر علیه نظام نو پا. به خواست خداوند با حضور پرشکوه و اعتقاد ایمانی و عزم واراده ستودنی ملت مقاوم و شهید پرور و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری این انقلاب توانست پایدار و مستدام باقی بماند.

مدیرعامل گفت : ریشه و اساس نظام مقدس ، همین مردم خوب و فهیم و همیشه در صحنه هستند و اگر مردم در صحنه نباشند مولای متقیان هم کاری نمی تواند بکند و خانه نشین میشود ، اگر مردم در صحنه باشند ولی امام خوبی نداشته باشند ملت موفقی نخواهند بود. پس این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند و اگر فرمان جهادی حضرت امام خمینی (ره) در امر جهاد سازندگی نبود روستاها آباد نمیشد .

مهندس محمدی در ادامه ، از اعلام آمادگی شوراهای محترم اسلامی روستا های بخش قمرود برای مشارکت در امر گاز رسانی به منظور تسریع در شروع عملیات کمافی السابق تشکر کرد و در این دیدار در مورد آغاز هر چه سریعتر عملیات اظهار امیدواری نمود

 در این دیدار، بخشدار مرکزی ضمن تبریک انتصاب مهندس محمدی بعنوان مدیر عامل شرکت استان وتشکرازخدمات گاز رسانی به روستاها با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان ، اظهار داشت بخشداری ورئیس  شوراهای روستاها دربخش مرکزی دراجرای گازرسانی به این ۱۳ روستا نهایت همکاری  لازم را در خصوص تحصیل اراضی و…… خواهند داشت .

پروژه گازرسانی به حفره های خالی، توسعه شبکه مرحله ۳۹ شماره مناقصه : ۴-۹۵

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه گازرسانی به حفره های خالی، توسعه شبکه مرحله ۳۹ شهر قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 • لوله گذاری شبکه توزیع فلزی به طول تقریبی ۱۵۰۰۰ متر؛

ب- محل اجرا : سطح شهر قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۰ روز تقویمی.
 • دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۸/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۱/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۳۰/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   

 

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری سمینار عملیات انبارداری ،نگهداری و صدور کالا در شرکت گاز استان قم

جمعی از دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و صنعتی دانشگاه قم درسمینار یک روزه که به همت امور تدارکات و عملیات کالا وواحد آموزش این شرکت برگزار شد ،شرکت کردند و با نحوه عملیات انبارداری آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت هدف از برگزاری این سمینار را در راستای ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و دانشگاهی با محیط های کسب و کار، بمنظور انتقال تجارب و یافته های علمی و همچنین معرفی طبقه بندی و کد گذاری کالا در وزارت نفت عنوان کرد و افزود ، سیستم تدارکات و عملیات کالا در وزارت نفت و شرکتهای تابعه ، یکی از سیستمهای مدرن  و مکانیزه است که بصورت متمرکز و از طریق سیستم جامع قابل اجرا است .وی در ادامه به تشریح فرآیند کنترل موجودی ، تعریف عملیات انبار داری ، فرآیند انبارش ، نگهداری از انبارها و انواع قفسه بندی پرداخت .در پایان سمینار ، دانشجویان به اتفاق ریئس تدارکات کالا ، از انبار مرکزی شرکت گاز استان قم بازدید نمودند و در پاسخ به سئوالات آنان ، توضیحات لازم ارائه گردید .

پروژه نگهبانی از اماکن، اموال و تاسیسات شماره مناقصه: ۲-۹۵

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه نگهبانی از اماکن، اموال و تاسیسات شرکت گاز استان قم را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

در جلسه توجیهی مکان و شرح قرارداد توضیح داده می شود.

 

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۰ روز تقویمی.
 • دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (فعالیت نگهبانی) به همراه اخذ تاییدیه از سازمان حراست وزارت نفت
 • دارای تایید صلاحیت از سازمان حراست وزارت نفت
 • داراری تجربه کافی و مرتبط با موضوع نگهبانی
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۶۱ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

 

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۳۰/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۲/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی گیرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب