مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

انتصاب مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان قم

DSC0144311

جلسه معارفه مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و هیات رئیسه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران وعرض تسلیت شهادت مولای متقیان ، دعا برای ظهور حضرت مهدی (عج) یگانه منجی عالم بشریت ، طلب مغفرت و علو درجات برای حضرت امام و شهدای عزیز انقلاب ، طول عمر با برکت برای مقام عظمای ولایت و موفقیت روز افزون برای دولت تدبیر و امید در این شبهای قدر، اظهار داشت : با تلاش همه همکاران فعالیتهای بسیار ارزشمند در امر گازرسانی در سطح استان انجام شده است .

وی با بیان اینکه بحمدا… ۱۱۲ روستای پر جمعیت استان نیز گاز رسانی شده اند تصریح نمود، با برنامه ریزی و تجدید نظر در برخی از مسیرهای طراحی عبورشبکه و خط تغذیه منجربه کاهش هزینه های پروژه شده و قطعا این حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی بوده و امیدواریم بتوانیم روستاهای باقی مانده را گاز دار نموده و مردم شریف این روستاها نیزاز نعمت گاز بهره مند گردند .

مهندس محمدی در ادامه ضمن معرفی مهندس نبوتی به عنوان مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ، ازآقای مینائی به پاس ۳۷ سال خدمات ارزنده و شایسته در مسئولیتهای مختلف بویژه سرپرستی مدیریت مهندسی و اجرای طرحها تقدیر به عمل آورده و افزود ، بدون شک صداقت ، صفا ، دلسوزی و پیگیری مجدانه ایشان در انجام وظیفه برای همکاران الگوی خوب و مثال زدنی بوده وهم اکنون که به افتخار باز نشتگی نائل میشوند ، از زحمات چندین ساله ایشان نهایت تشکر و سپاس را داریم واز خداوند منان آرزوی سلامتی ، طول عمر با برکت همراه با موفقیت روز افزون برای ایشان و خانواده محترمشان مسئلت داریم .

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای)

شماره مناقصه : ۵-۹۵

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی ساده به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • خدمات عمومی و تخصصی ؛
 • خدمات نظافتی و باغبانی ؛
 • خدمات چاپ و تکثیر ؛
 • خدمات روابط عمومی ؛
 • خدمات دیسپچینگ.

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 • تأیید صلاحیت متقاضی از سوی سازمان کار و امور اجتماعی.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۷۷۹ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۵ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۰۳/۰۵/۱۳۹۵ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال (با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   
 • این پیمان پیش پرداخت ندارد.

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

نشت یابی بیش از ۲۲۰۰ کیلو متر خطوط تغذیه و توزیع شرکت گاز استان قم طی سال ۹۴

DSC014212

طی سال ۹۴ افرون بر ۲۲۰۰ کیلومتراز خطوط تغذیه و توزیع شرکت گاز استان مورد نشت یابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت طی سال ۹۴ بیش از ۲۲۰۰ کیلومتر از خطوط تغذیه و توزیع در سطح استان نشت یابی شدند .وی با اشاره به اینکه علاوه بر این میزان (۲۲۰۰ کیلومتر) تعداد ۳۶۰۰ عدد شیر ، ۸۰ ایستگاه تقلیل فشار و ۱۴۰۰۰۰ علمک مورد نشت یابی قرار گرفتند افزود:با اقدام بازرسی مداوم و مستمراز تاسیسات ضمن افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی و هدر رفت گاز، به حفظ سرمایه ملی (گاز طبیعی) و همچنین محیط زیست کمک شایانی خواهد شد .مهندس محمدی در ادامه گفت : با انجام برنامه ریزی هدفمند و مدون بعلت وجود قدمت درتاسیسات وحساسیت آن ، نشت یابی از کل شبکه ها و تاسیسات مدفون در سطح استان از ۱۸ ماه به ۱۴ ماه تقلیل یافته است . و بر این اساس ، میزان فعالیت در سه ماه سال جاری را ۵۶۰ کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه، ۱۱۰۰ عدد شیر ، ۱۸ ایستگاه و ۲۲۵۰۰ عدد علمک عنوان کرد.

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید