منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

نخستین همایش پدافند غیر عامل شرکت‌های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان قم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری شرکت گاز استان قم، نخستین همایش پدافند غیر عامل شرکت‌های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان قم ظهر امروز در سالن همایش‌های ونوس واقع در بلوار غدیر با حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران و شرکت‌های گاز استانی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مهندس حسین محمدی مدیرعامل شرکت گاز استان قم دقایقی به ایراد سخن پرداخت.

مهدی متقیان، مدیر کل پدافند غیر عامل استان قمسپس مهندس مهدی متقیان مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم نیز با اشاره به اهمیت تاسیسات گاز استان قم، اظهار کرد: متاسفانه این تاسیسات به کمترین تجهیزات ایمنی مجهز هستند و به آسانی در دسترس دشمن قرار می‌گیرند و در مواقع حوادث نیز به دلیل کمبود تجهیزات ایمنی و نبود نیروهای پست امداد خسارات زیادی به این تاسیسات وارد می‌شود.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکا یک دشمن قسم خورده و غیر قابل اطمینان است، عنوان کرد: دوران جنگ تحمیلی به ما ثابت کرد که تهدیدهای دشمنان فقط در قالب تهدید نیست و باید تمهیدات امنیتی در مقابل این تهدیدها در نظر گرفته شود که پدافند غیر عامل نمونه بارز این تمهیدات است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم خاطرنشان کرد: دستاوردهای این همایش می‌تواند شیوه کاری شرکت‌های گاز استان‌های مختلف را تغییر داده و آن‌ها را در مسیر پیشرفت قرار دهد.

محمدرضا یوسفی پور، مدیر کل پدافند غیر عامل شرکت ملی گاز ایرانهمچنین مهندس یوسفی‌پور مدیرکل پدافند غیر عامل شرکت ملی گاز با بیان اینکه صنعت گاز بعد از انرژی هسته‌ای خطرناک‌ترین صنعت است، عنوان کرد: در برطرف کردن بسیاری از مشکلات نیازمند همکاری و آماده سازی مردم هستیم که متاسفانه در ایران فقط ۹٫۳ درصد مردم در مقابل بحران‌ها آمادگی دارند.

ایشان با اشاره به اینکه ۹۸ درصد کشور زیر پوشش شرکت ملی گاز است، اظهار کرد: ۷۵ درصد مساحت کشور ایران جزو قسمت‌های بحران خیز است که نیازمند افزایش تمهیدات ایمنی در حوزه‌های مختلف در سطح کشور است.

مدیرکل پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به حوادث رخ داده در سال‌های اخیر در حوزه صنعت نفت، مطرح کرد: ۱۰۰ درصد حوادث رخ داده به دلیل بی‌نظمی پیمانکارها و عدم نظارت بر فعالیت‌های آن‌ها است و بسیاری از مشکلات و حوادث به دلیل بی‌دقتی و سهل انگاری در مسائل پایه‌ای صنعت نفت است.

وی با بیان اینکه نیروهای بخش پست امداد گاز باید از چابکی، سرعت و دقت برخوردار باشند، تصریح کرد: نیروهای پست امداد باید با تمرین‌های شبانه روزی سرعت و دقت خود را افزایش دهند تا آمادگی‌های لازم در مقابل حوادث را بدست آورند.

یوسفی‌پور خاطرنشان کرد: بحث پدافند غیرعامل و تمهیدات ایمنی باید قبل از طراحی در نظر گرفته شود و در مرحله طراحی نیز در دست اجرا قرار گیرد زیرا در مدت زمان طراحی انجام تغییرات در سازه‌ها بسیار سخت و هزینه بر است.

محمد علی مطیعی، معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشوردر ادامه سردار مطیعی معاونت انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به اینکه هدف پدافند غیر عامل رفع غفلت در مقابل تهدیدهای دشمن است، یادآور شد: رکن اصلی پدافند غیرعامل تهدیدهای دشمنان است و دشمن شناسی از جایگاه ویژه‌ای در این حوزه برخوردار است.

وی از فرمایشات مقام معظم رهبری در عرصه پدافند غیر عامل مبنی بر اینکه پدافند غیر عامل یک اصل همیشگی است یاد کرد و گفت: تاثیر گسترش تروریست در گازهای شهری یک موضوع حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد و در این راستا نیازمند طرح‌های مقابله با تروریست در زمان ورود و دسترسی آن‌ها به صنعت نفت و گاز شهری هستیم.

معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه مهمترین تهدید تمام دنیا سایبری است، عنوان کرد: مهمترین فعالیت‌های شرکت گاز توسط فضای سایبری انجام می‌شود و این فضا همان‌گونه که یک فرصت تلقی می‌شود می‌تواند یک تهدید بزرگ نیز برای شرکت‌ گاز محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرها در حال هوشمند سازی هستند، مطرح کرد: این هوشمند سازی در کنار فواید بی‌شماری که دارد معایبی نیز به همراه دارد که اصلی‌ترین آن‌ها وابسته شدن به تکنولوژی است و در شرکت‌ گاز باید شرایطی را فراهم کنیم که در مواقع بحران بتوانند به صورت جزیره‌ای فعالیت کنند.

در انتهای این مراسم نیز پس از انجام پرسش و پاسخ توسط دکتر مرتضوی مدیرکل HSE وزارت نفت، مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی شرکت ملی گاز ایران در خصوص اهمیت مستمر بودن همایش‌های پدافند غیر عامل در شرکت‌های گاز استانی سخنرانی کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

  

حضور شرکت گاز استان قم در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز

مهندس علیرضا سلطان عینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شرکت گاز استان قم، با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب به عموم مشتریان شرکت (مشترکین و …) از جمله مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های این سازمان است، اظهار کرد: شرکت گاز استان قم در راستای انجام رسالت خود با تعریف و اجرای پروژه‌های مختلف از جمله پروژه گاز رسانی به مناطق محروم از نعمت گاز طبیعی، گام بزرگی در این عرصه برداشته است و در سال جاری نیز با ادامه روند پیشرفت خود در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز، حضور یافته است.

وی از فعالیت‌های انجام شده توسط شرکت گاز استان قم در راستای حضور در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز یاد کرد و گفت: لازمه پیشرفت و قرار گرفتن در مسیر موفقیت در یک سازمان، اتحاد و همکاری کارکنان آن واحد است که این مهم در شرکت گاز استان قم تحقق یافته و کارکنان خدوم و زحمت‌کش آن، در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر و ارتقای سطح کیفی خدمات نقش آفرینی می‌کنند.

رئیس امور برنامه‌ریزی شرکت گاز استان قم با اشاره به حضور ۶ نفر از از ارزیابان حرفه‌ای جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز در استان قم، خاطرنشان کرد: این کارشناسان و ارزیابان از تاریخ ۶ آبان ماه با حضور در واحدهای ستادی و عملیاتی، به منظور بررسی نتایج فعالیت‌های این شرکت بر اساس منطق RADAR و معیارهای ۹ گانه مدل EFQM، عملکرد شرکت گاز استان قم را در راستای اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

دومین گردهمایی و نشست علمی و کارگاه آموزشی ژئوماتیک در صنعت گاز برگزار شد

دومین گردهمایی و نشست علمی و کارگاه آموزشی ژئوماتیک در صنعت گازدومین گردهمایی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز با حضور مهندس محمدی مدیرعامل گازاستان قم، رعیتی رییس امور مهندسی و فناوری، حیدری نماینده امور بهره برداری، و نمایندگان شرکت های گاز استانی به مدت دو روز در هتل پارسیا استان قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شرکت گاز استان قم، در این مراسم، اساتیدی از دانشگاه تهران و خواجه نصیر نیز حضور یافتند و در راستای مزایا و لزوم استفاده از فناوری‌های نوین در صنایع مختلف به منظور کاهش هزینه‌های فرایند تولید، بهنگام سازی و مدیریت اطلاعات به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این مراسم مروری بر مزایای استفاده از تکنولوژی فتوگرامتری در تهیه نقشه از جمله کاهش نیاز به حضور فیزیکی در منطقه، کاهش هزینه عملیاتی و میدانی در نتیجه کاهش کلی هزینه تهیه نقشه، کاهش زمان اجرای پروژه و امکان برداشت بی‌شمار جزئیات موجود در تصاویر برای نقشه نهایی صورت گرفت.

در اختتامیه همایش نیز مهندس مشایخی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران نیز اظهار کرد: شرکت‌ گاز برای اینکه بتواند خدمت رسانی مطلوب و بهتری نسبت به گذشته به مردم داشته باشد باید از علوم روز دنیا برخوردار باشد و با تبادل اطلاعات بین شرکت‌های گاز استانی از دستاوردهای یکیدیگر نیز بهره‌مند شویم.

در نمایشگاه‌های این همایش نیز مهندسین شرکت‌های علوم ژئوماتیک سخت افزارها و نرم افزارهای خود را در معرض نمایش مدیران گازرسانی شرکت‌های گاز استانی قرار دادند.

گفتنی است، در پایان این مراسم یک بیانیه شامل ۲۴ بند ارائه و به تصویب رسید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

دومین گردهمایی و نشست علمی و کارگاه آموزشی ژئوماتیک در صنعت گاز

آگهی مناقصه: پروژه عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی الغدیر

شماره مناقصه : ۱۵-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی الغدیر (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. تهیه مصالح و اجرای ۲۷۰ متر خط انتقال ۱۰ اینچ
 2. تهیه مصالح و اجرای ۴۶۰۰ متر خط تغذیه ۱۶ اینچ
 3. تهیه مصالح و ساخت ۱ عدد ایستگاه G.S با ظرفیت ۱۰۰۰۰۰ مترمکعب
 4. تهیه مصالح و ساخت ۱ عدد ایستگاه B.S با ظرفیت ۲۰۰۰۰ مترمکعب

ب- محل اجرا: استان قم

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۲۷۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۴ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۹/۰۸/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکت های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۳/۰۸/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴/۰۹/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه عملیات احداث روشنایی و رفع نواقص برقی ایستگاهها

شماره مناقصه: ۱۲-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه عملیات احداث روشنایی و رفع نواقص برقی ایستگاهها (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی ساده به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. تهیه مصالح و احداث سیستم های ارتینگ
 2. تهیه مصالح و نصب تیرهای روشنایی
 3. تهیه مصالح و نصب تابلوهای برق

ب- محل اجرا: در سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۱۸۰ روز تقویمی
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نیرو از سازمان مدیریت و برنامه ریزی
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲۷۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۱۱/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۴/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۰۲/۰۸/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه خرید کنتورهای دیافراگمی

شماره مناقصه: ۱۳-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خرید کنتورهای دیافراگمی را از طریق مناقصه عمومی (دو مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

خرید کنتورهای دیافراگمیG4 از نوع ارتقا یافته به تعداد ۲۰۰/۰۰۰ عدد

ب- محل تحویل: انبار شرکت گاز استان قم

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی تحویل کار در مدت ۱۸۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن گواهینامه فعالیت صنعتی (پروانه بهره برداری) و کارت شناسایی کارگاه و قرار داشتن در لیست پیمانکاران دارای صلاحیت شرکت ملی گاز (vendor list)
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶/۵۵۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۲/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۰۳/۰۸/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه اجرا و نصب ۱۵۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم

شماره مناقصه: ۱۱-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه اجرا و نصب ۱۵۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. اجرای ۱۰۰۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری فولادی
 2. اجرای تعداد ۵۰۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری پلی اتیلن

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۵۰۰ روز
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۴۳۹/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۲/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۲۵/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه نگهبانی از اماکن، اموال و تاسیسات شرکت گاز استان قم

شماره مناقصه: ۹-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه نگهبانی از اماکن، اموال و تاسیسات شرکت گاز استان قم را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

در جلسه توجیهی مکان و شرح قرارداد توضیح داده می شود.

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (فعالیت نگهبانی)
 3. دارای تایید صلاحیت از سازمان حراست وزارت نفت
 4. داراری تجربه کافی و مرتبط با موضوع نگهبانی
 5. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۸۰۹/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 6. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۱۵/۰۶/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۹/۰۶/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی، باغبانی و …)

شماره مناقصه: ۸-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی، باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی ساده به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. خدمات عمومی
 2. خدمات باغبانی
 3. خدمات تعمیراتی، تخصصی
 4. خدمات دفتری، ماشین نویسی و حسابداری

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی
 2. تأیید صلاحیت متقاضی از سوی سازمان کار و امور اجتماعی
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱/۲۰۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۲۶/۰۴/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکت های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۰۸/۰۵/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۰۵/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۳۵۰/۰۰۰ ریال (با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 3. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 4. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.  
 5. این پیمان پیش پرداخت ندارد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه تعمیرات منطقه سه

شماره مناقصه: ۷-۹۶

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

(تجدید مناقصه)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه تعمیرات منطقه سه را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. شناسایی مسیر شبکه و شیرهای گازی خطوط توزیع و تغذیه
 2. عملیات همسطح سازی، گریسکاری و روانکاری شیرها
 3. تعمیرات دوره ای و تعویض شیرها
 4. تعمیرات و سرویس دوره ای ایستگاههای تقلیل فشار و میترینگ
 5. انجام خدمات پست امداد شهر کهک و روستاهای تابعه
 6. انجام خدمات گازبانی در روستاهای تابعه شهر کهک
 7. انجام عملیات کارهای برقی و حفاظت از زنگ

ب- محل اجرا: محدوده اداره گاز منطقه سه استان قم و شهر کهک و روستاهای تابعه

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۷۳۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز (رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه ها و شبکه های نفت و گاز) از سازمان مدیریت و برنامه ریزی
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱/۵۵۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۶ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۶ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۲/۰۶/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب