منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آگهی مناقصه: آگهی فراخوان مناقصه انتخاب مشاور به روش کیفیت و قیمت (QCBS)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد به منظور انجام نظارت بر اجرای پروژه های گازرسانی در سطح شهرها و روستاهای استان قم از خدمات مهندسین مشاور ذیصلاح استفاده نماید.

لذا از کلیه مهندسین مشاور که دارای گواهینامه صلاحیت در رشته خطوط انتقال نفت و گاز (پایه ۳ و بالاتر) یا رشته شبکه توزیع و ایستگاه های فشار گاز (پایه ۲ و بالاتر) می باشند دعوت می شود نسبت به دریافت فرم های استعلام ارزیابی کیفی اقدام نمایند.

ـ مهلت اعلام آمادگی و دریافت فرم های استعلام ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۶ می باشد.

ـ مهلت عودت پاکت فرم های استعلام ارزیابی کیفی و پیوست های آن تا پایان ساعت اداری مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ می باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت دریافت فرم های استعلام ارزیابی کیفی به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفن امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۱۲۱۳۵۳-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تمدید گواهینامه های استاندارد «فرایند رسیدگی به شکایات مشتریان» و «روش اجرایی اندازه گیری رضایتمندی مشتریان»

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، ممیزی مراقبتی در راستای تمدید گواهینامه های استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ (فرایند رسیدگی به شکایات مشتریان) و ایزو ۱۰۰۰۴ (روش اجرایی اندازه گیری رضایتمندی مشتریان) با انجام ممیزی در شرکت گاز استان قم انجام شد.

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان با اشاره به مأموریت و چشم انداز شرکت، که تامین رفاه، رضایت شهروندان و همچنین دست یابی به پوشش کامل گازرسانی و سرآمدی در استان می باشد گفت: ممیزی مراقبتی، فرایندی جهت انطباق فرایندهای تعریف شده با عملکرد واقعی شرکت بوده و شرکت گاز در کسب استانداردهای مختلف پیشتاز می باشد.

وی از برنامه ریزی این شرکت برای ایجاد زیرساخت های لازم جهت دستیابی به رضایت مشتریان و افزایش سطح رضایتمندی جامعه در حوزه کاری این شرکت خبر داد و گفت: راه اندازی سامانه CRM (ارتباط با مشتریان) در راستای انجام این وظایف صورت گرفته است.

ایشان مدیریت منابع و کنترل هزینه ها در راستای اقتصاد مقاومتی را از اولویت های ویژه شرکت دانست و گفت: انطباق عملکرد واقعی شرکت با فرایندهای تعریف شده و تلاش برای همسوسازی آنها با یکدیگر از دیگر اولویت ها است.

شایان ذکر است گواهینامه های ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۱۰۰۰۴ شرکت گاز استان قم برای مدت یکسال با موفقیت تمدید شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

بازدید استاندار و مدیر عامل شرکت گاز استان قم از طرح های گازرسانی دهستان قاهان

طرح گازرسانی به ۱۵ روستای دهستان قاهان واقع در این بخش که ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این طرح فروردین ماه امسال توسط رئیس مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد و پیش بینی می شود در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ به بهره برداری برسد.

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان در حاشیه این سفر با بیان اینکه این طرح در حال حاضر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: عملیات اجرایی این طرح که از اردیبهشت امسال آغاز شده شامل ۱۱۳ کیلومتر شبکه لوله گذاری و ۵ ایستگاه تقلیل فشار است.

وی اعتبار مورد نیاز برای اجرا و تکمیل فاز اول این طرح را حدود ۱۰۸ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا نیمه دوم سال آینده عملیات گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان به اتمام می رسد و ۲ هزار خانوار روستایی و چندین واحد تولیدی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

با اجرای فاز دوم این طرح، که هزینه آن ۳۲ میلیارد ریال برآورد شده، ۱۳ هزار جمعیت ثابت و فصلی این روستاها از نعمت گاز برخوردار می شوند. در این فاز، تاکنون ۲۰ درصد لوله کشی خط تغذیه گاز به این روستاها انجام شده است و تلاش می شود این دو فاز به صورت همزمان به بهره برداری برسد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب