مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

نتایج تصمیمات کمیته راهبردی طرح آموزش پیمانکاران به مرحله اجرا رسید

در راستای توانمندسازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت ملی گاز ایران، روز یکشنبه ۶ خردادماه تفاهم‌نامه‌ای بین این شرکت و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امضاء شد. در آیین امضای این تفاهم‌نامه که با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و اعضای هیأت‌مدیره شرکت و سلیمان پاک‌سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و هیأت همراه، برگزار شد، مهندس عراقی با اشاره به این که هدف از این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان است، اظهار داشت: خوشحالم که امروز یکی از شعارهایی که در چند سال اخیر در شرکت ملی گاز ایران داشتیم و آن، توانمندسازی کارکنان این شرکت، اعم از رسمی و پیمانکاری بود، به منصه ظهور رسید.

شایان ذکر است این تفاهمنامه از نتایج و خروجی های تشکیل کمیته راهبردی طرح آموزش پیمانکاران به ریاست آقای نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم و رهنمودهای جدی ریاست محترم آموزش و همکاران حوزه آن مدیریت محترم، آقایان مهندس قمی و دکتر مرادی و تلاش سایر همکاران از استان های مختلف می باشد.

این کمیته در مدت کوتاهی که از تشکیل آن می گذرد، منشأ خدمات ارزنده ای از قبیل تهیه دستورالعمل های مدون آموزشی، سرفصل های متناسب با شغل و … می باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه گازرسانی به حفره های خالی صنایع، مرحله (۲)

شماره مناقصه: ۸-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه گازرسانی به حفره های خالی صنایع، مرحله (۲) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. لوله گذاری شبکه توزیع پلی اتیلن به طول تقریبی ۲۱۱۰۰ متر
 2. تهیه مصالح، ساخت و نصب ۱ عدد ایستگاه TBS 2500

ب- محل اجرا : شهرها و روستاهای قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۲۷۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۸۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۰/۰۳/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – جلسه توضیح اسناد مورخ ۲۸/۰۳/۹۷ برگزار می شود.

و – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکت های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۰۵/۰۴/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۹/۰۴/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

پروژه‌ گازرسانی به دو روستای وشنوه و اَوِل با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش کهک قم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جناب آقای مهندس نصیری مدیرعامل این شرکت در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌ گازرسانی دو روستای وشنوه و اوِل در بخش کهک قم گفت: این پروژه از تیر ماه سال ۱۳۹۵ آغاز و در مدت ۵۰۰ روز طرح ریزی شد؛ ۲۷ کیلومتر طول لوله کشی آن است که ۱۵ کیلومتر فلزی فشار قوی و ۱۲ کیلومتر پلی اتیلن فشار ضعیف است.

وی ادامه داد:۴۸۰ علمک در روستای وشنوه و اوِل نصب شده و همچنین دو ایستگاه تقلیل فشار راه اندازی شده که برای این کار مجبور شدیم مخروط کوه را برداریم.

جناب آقای مهندس نصیری در ادامه افزودند، جهت تامین گاز در روستای وشنوه و اوِل دو ایستگاه گازرسانی احداث شده که یکی از آنها ۴۰۰ متر مکعب و دیگری ۲۵۰۰ متر مکعب ظرفیت دارد و هر دو وظیفه گازرسانی را بر عهده دارند.

وی هزینه این پروژه را ۴۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: چهار کیلومتر آن هم هنوز باقی مانده که با تکمیل آن هزینه این پروژه به ۷ میلیارد تومان می‌رسد که در نتیجه ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان قم به ۹۰ درصد خواهد رسید.

در ادامه این مراسم، رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، هدف اصلی از افتتاح این گونه طرح ها را بهتر شدن شرایط معیشتی مردم در روستاها و زمینه سازی برای سرمایه گذاری و تولید و اشتغال جوانان ارزیابی نمود و خاطرنشان کرد که با استفاده صحیح از منابع و ظرفیت های انسانی و خدادادی، مسیرواقعی آبادانی کشور در شهرها و روستاها فراهم خواهد گردید.

ایشان در ادامه با اشاره به اختصاص حدود دوازده هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستایی، از روستاییان و مسئولان اجرایی خواست از این ظرفیت برای تولید و ایجاد اشتغال و ثروت در کشور استفاده کنند؛ و در صورت جذب صحیح این اعتبارات امکان تکرار آن در سال ۹۸ وجود دارد.

در پایان این مراسم، جمعی از روستاییان با اهدای تابلو از آقایان لاریجانی و نصیری تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ خرداد ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید