منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

مصاحبه با آنالیست ارشد کنترل بودجه شرکت گاز استان قم

واحد بودجه از واحدهایی است که همه با آن سرو کار دارند. حساب و کتاب و کنترل های مالی اینجا با جدیت و وسواس خاصی صورت می‌گیرد. هیچ واحدی حق تخطی از بودجه مصوب خود را ندارد. همه بودجه‌ها باید در سر فصل‌های خود هزینه شوند. گزارش‌های مالی باید در موعد مقرر تهیه و ریز هزینه‌ها در دسترس باشد و … .

اینها گوشه‌ای از کارهای واحد بودجه شرکت گاز استان قم است که دست بر قضا یکی از بانوان پر تلاش شرکت، سکان هدایت آن را در دست داشته و به خوبی آن را هدایت می‌کند.

سختگیری، جزئی از کار کنترل‌های مالی است و در کنترل داشتن بودجه شرکتی مانند شرکت گاز استانی کار آسانی نیست. روزانه تعداد زیادی سند باید کنترل گردد و حساب و کتاب همه چیز باید درست باشد.

برای آشنایی بیشتر با این واحد، با خانم مدرسی همراه می‌شویم تا از تلخی‌ها و شیرینی‌های کار این همکاران بشنویم.

لطفاً خودتان را معرفی کنید و برای آشنایی بیش تر خوانندگان کمی در مورد سوابق تحصیلی خودتان بفرمایید:

بهجت السادات مدرسی متولد ۱۳۵۸ هستم. فارغ التحصیل کارشناسی رشته حسابداری و کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی.

سوابق کاری‌تان در شرکت گاز استان قم چه مدت است و در چه سمت هایی به کار پرداخته‌اید؟

از سال ۱۳۸۴ با سمت حسابداری کالا در شرکت گاز استان استخدام شدم و در حال حاضر در سمت آنالیست ارشد کنترل بودجه و هزینه‌ها مشغول به فعالیت هستم.

در طول انجام خدمت چه موفقیت هایی کسب کرده‌اید؟

کسب مقام در مسابقات قرآنی کشوری در سال سوم استخدام در شرکت، موفقیت شیرینی بود که در طول خدمتم به آن نائل شدم.

سختی ها و مشکلات کار برای شما در شرکت چیست؟

سختی کار ما در ارائه گزارشات مالی است. کار در واحد مالی چون با اعداد، ارقام و دستورالعمل ها سروکار دارد نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد. این سختی در بعضی ماه های سال مثل اسفند و خردادماه به اوج خود می رسد و بعضی اوقات کار ما تا ساعت ۷ یا ۸ شب طول می کشد.

یک خاطره شیرین در مدت کار در شرکت بفرمایید؟

فکر می کنم یکی از شیرین‌ترین خاطرات دوران کاری، همان شرکت در اردوی بندر انزلی برای مسابقات سراسری قرآن بود که در آن مقام آوردم.

به عنوان حرف آخر، کار در شرکت گاز استان قم را چگونه ارزیابی می کنید؟

مشغول بودن در کاری که مرتبط با رشته ی تحصیلی و روحیاتم هست خیلی خوب است و تنها مشکل شغل ما زیاد بودن حجم کار و کم تنوع بودن، کم تحرکی و مشکلات جسمی می باشد.

در آخر از واحد روابط عمومی به دلیل انعکاس زحمات ما تشکر می کنم و امیدوارم همگی در کنار هم بتوانیم روز به روز پر تلاش‌تر و موفق‌تر در جهت ارتقاء شرکت گام برداریم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

مراسم معارفه رییس جدید واحد بازرسی فنی

مراسم معارفه رییس جدید واحد بازرسی فنی با حضور مدیران شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه که صبح روز دوشنبه مورخ ۱ مرداد ۱۳۹۷ در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان برگزار شد، آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، از زحمات آقای مهدی عمو سلطانی رییس سابق واحد بازرسی فنی تشکر و قدردانی کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون در تمامی مراحل زندگی نمود.

ایشان در ادامه به معارفه آقای علیرضا زند به عنوان رییس جدید واحد بازرسی فنی پرداخت و تأکید نمود که دستاوردهای امروز این واحد، حاصل همدلی و تلاش کارکنان دلسوز واحد بازرسی فنی بوده و امید است این همکاری جدی مانند سابق تداوم یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان به بیان اهم وظایف این واحد پرداخت و اظهار امیدواری کرد که با ملحوظ نمودن وظایف این واحد بیش از پیش زمینه ی رشد و تعالی شرکت گاز استان قم فراهم خواهد شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث

همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث در سالن باقرالعلوم شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث، با حضور آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان، آقای یوسفی پور مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران، مدیران، مشاوران، پیمانکاران و کارکنان شرکت گاز استان در روز دوشنبه اول مردادماه ۱۳۹۷ در سالن باقرالعلوم این شرکت برگزار شد.

در این همایش آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن خیر مقدم به حضور جناب آقای یوسفی پور و کلیه حضار، خاطر نشان کرد: کشور ما از نظر ذخایر و منابع نفت و گاز غنی بوده و مجهز شدن به مسائل ایمنی لازمه ی استفاده از این نعمت خدادادی در جهت استفاده مطلوب از سبد ایمنی می باشد.

در ادامه آقای مهندس یوسفی پور مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت ثامن الحجج (ع)، بر اهمیت روزافزون گاز طبیعی در میان دیگر سوخت ها اشاره کرد و افزود: گاز طبیعی به دلیل کم خطر بودن و پاک‌تر بودن نسبت به دیگر سوخت‌ها از جایگاه بالایی برخوردار بوده که البته این امر در گرو رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی می باشد.

ایشان در ادامه به بررسی عوامل حوادث اخیر شرکت ملی گاز ایران و خسارت های ناشی از آن‌ها بالاخص حادثه اخیر در میدان مطهری قم پرداخت و تأکید کرد: مدیریت بحران تک تک افراد موظف، بالاخص پست های امدادی در هنگام وقوع حادثه در کاهش هرچه بیش تر خطرات احتمالی نقش مهمی دارد.

مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران در خاتمه مباحث به مرور حوادث مشترکین گاز خانگی استان قم و نقش مؤثر سازمان‌های ذیربط از قبیل صدا و سیما و آموزش و پرورش در جهت آموزش مؤثر برای کاهش خطرات احتمالی، بیان دستورالعمل‌های اجرا و راه‌اندازی شبکه های گازرسانی پلی اتیلن و تشریح عوامل مهم رخداد و حادثه از قبیل ضعف سامانه های نظارتی، بی انضباطی در محیط کاری، عدم پایبندی به موازین اولیه HSE، انجام کار در زمان تعطیلی و عدم رعایت الزامات رانندگی پرداخت.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری نشست تخصصی بومی‌سازی و بکارگیری مشعل‌های بدون شعله در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست تخصصی بومی‌سازی و بکارگیری مشعل‌های بدون شعله با رویکرد بهینه سازی مصرف گاز در صنایع، با حضور آقای دکتر پاک سرشت مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران و آقای احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه مورخه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ در سالن بالقرالعلوم (ع) شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، آقای گل محمدی رئیس پژوهش شرکت گاز استان، گزارش مختصری از فعالیت های انجام شده و در حال انجام امور پژوهش را ارائه دادند.

سپس آقای نصیری مدیرعامل شرکت استان قم به ایراد سخنرانی پرداختند و عنوان کردند شرکت گاز استان قم در راستای سیاست‌های شرکت ملی گاز ایران حرکت کرده و افتخار این را دارد که بسیاری از برنامه های پژوهشی و اجرایی که قرار هست در شرکت های گاز استانی اتفاق بیفتد به صورت پایلوت در استان قم اجرا می کنیم.

ایشان در ادامه افزود: استفاده از مشعل های بدون شعله یک تکنولوژی high-tech هست که امروز ما در استان قم شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم.

وی اضافه کرد: شرکت گاز استان قم به عنوان قطب انرژی های تجدیدپذیر کشور شناخته شده است و در حال حاضر در چند نقطه از شهر، از جمله یکی از ادارات گاز در یکی از شهرها به رغم اینکه تولید و ارائه کننده انرژی گاز هست، ولی از روش سیستم های GHP و حرارت داخل زمین به عنوان سیستم گرمایش و سرمایش استفاده می کند.

در ادامه این نشست آقای مهندس عادلی، سازنده مشعل از شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت، ضمن بیان اینکه فقط تعداد کمی از کشورهای پیشرفته از این تکنولوژی استفاده می کنند بیان کرد این مشعل باعث افزایش راندمان کوره ها، کاهش مصرف گاز، کاهش آلایندگی اکسیدهای نیتروژن و یکنواختی دمای کوره می شود.

در این جلسه تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه احتراق و کوره از جمله ذوب آهن اصفهان، فولاد آلیاژی یزد، فولاد بناب و مجتمع فولاد گیلان که عمده مصرف انرژی خود را از گاز طبیعی استفاده می کنند، حضور داشتند.

سپس آقای امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت گاز استان قم از مدیران این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد و از آنان خواست که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بحث اقتصاد مقاومتی فعالیت های خود را ادامه دهند.

در پایان، مدیران شرکت به همراه میهمانان نشست به عنوان نمونه از کارخانه استیل ریزان قم بازدید به عمل آوردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تقدیر و تشکر از کارمندان و نیروهای نمونه شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای سیاست های جدید این شرکت در کمیته رهبری که به صورت ماهانه در ساختمان مرکزی شرکت برگزار می گردد، تعدادی از همکاران نمونه واحدهای مختلف، از سوی مدیرعامل محترم با اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفتند. این الواح به پاس قدردانی از خدمات شایسته و زحمات ایشان در رابطه با اجرای مطلوب وظایف و مسئولیت‌هایشان اهدا شد.

آقای علیرضا نصیری گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان محترم در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

ایشان تصریح کرد: تلاش ما این است که جو آرام و منطقی را در بین کارکنان ایجاد نماییم و بدین واسطه موجبات ارتقای عزت نیروی انسانی را فراهم آوریم، ما قدر شما را می‌دانیم بدان جهت که عمده‌ترین اقدامات اجرایی شرکت به دست شما در حال انجام است؛ امیدواریم که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کرده باشیم.

ایشان هدف از تقدیر را بهبود راندمان کاری و ایجاد انگیزه و اقبال برای تمام همکاران شرکت (اعم از همکاران قرارداد مستقیم و نیروهای ابواب جمعی پیمانکاران، در کنار همکاران رسمی شرکتی) توصیف و خاطرنشان کرد اینگونه کارها انشاءالله به لطف الهی به صورت مستمر انجام خواهد شد و از نظر جایگاه انسانی هیچ تفاوتی بین خدمات همکاران با توجه به جایگاه های متفاوت آنها در سازمان نیست و همه باید سازمان را از خود بدانیم تا بتوانیم با رضایت بیشتر در اجرای تعهدات خود گام برداریم.

در پایان این جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان قم از آقایان محمد قاسمی نیا، سید موسی گویانی، سید محمد قوامی، قاسم باقری، محمدرضا لبافی و رحمت ابراهیمی با اهدای لوح، تقدیر و تشکر کردند و ابراز امیدواری کردند می توانیم با تلاش بی وقفه همکاران در هر جایگاهی که هستند به اهداف سازمان و در نهایت رضایت مشتریان دست یابیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تکریم از بانوان شرکت گاز به مناسبت آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، به مناسبت آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، مدیرعامل محترم به همراه تعدادی از مدیران و رؤسای شرکت گاز استان، با بانوان همکار دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، آقای علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن گرامیداشت این روز فرخنده، از زحمات بانوان همکار تشکر و قدردانی و به نقش مهم آنان در شرکت تأکید کردند.

در این دیدار سرکار خانم سیده زینب علوی، مسئول خدمات طرح های مدیریت مهندسی ضمن تشکر از مدیرعامل و روابط عمومی به دلیل توجه خاص به بانوان همکار، بر توانمندی بانوان برای تصدی مسئولیت های شرکت تأکید نمود.

در ادامه این جلسه مقرر شد کمیته تخصصی بانوان شرکت گاز استان قم تشکیل و امورات مربوط به بانوان همکار در این کمیته بررسی و مورد رسیدگی قرار بگیرد.

در پایان از طرف مدیرعامل با اهدای شاخه گل از بانوان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

بازدید استاندار قم از تأسیسات و اداره مرکزی شرکت گاز استان قم

استاندار قم در بازدید از شرکت گاز قم آگاهی بخشی به مردم در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جناب آقای سید مهدی صادقی استاندار قم در روز یکشنبه مورخ ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷ از CGS مرکزی، انبارهای عمومی و تخصصی، مرکز مانیتورینگ و مرکز امداد و نمایشگاه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران واحد HSE شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آورد.

استاندار قم سپس با حضور در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم از میز خدمت و نیز روند ارائه ی خدمات به مشترکین این شرکت بازدید کرد.

سپس ایشان در جلسه شورای مدیران حاضر شد و از زحمات شرکت گاز استان قم تقدیر و قدردانی نمود و طی سخنانی با اشاره به زحمات پرسنل این اداره برای توزیع پایدار انرژی گاز شهری اظهار داشت: گاهاً مردم از این تلاشها که نتایج آن راحتی و آسایش ایشان است مطلع نیستند، که اطلاع رسانی در این زمینه می تواند موجب افزایش رضایتمندی مردم نسبت به خدمات دولت شود.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه با بیان اینکه ایران یکی از کشورهای با بیشترین منابع گاز در جهان است افزود: همین مسئله موجب شده است تا قدر این نعمت خدادادی را ندانیم و میانگین مصرف در سطح کشور بالا باشد.

وی افزایش آگاهی مردم در زمینه ی مصرف انرژی را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از هدررفت منابع انرژی ناشی از عدم آگاهی نسبت به نحوه ی مصرف است.

صادقی همچنین بحث راه اندازی میز خدمت در ادارات استان از جمله شرکت گاز را مورد توجه قرار داد و با اشاره به ابلاغ رئیس جمهوری در این رابطه گفت: برایند این کار باید افزایش رضایتمندی مردم و مراجعین به دستگاه های دولتی باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم اهم دستاوردهای شرکت گاز را مطرح و چالش ها و اهداف و تنگناها را مورد بحث و بررسی قرار داد. آقای نصیری ضمن تشریح عملیات انتقال و توزیع گاز در سطح استان، بر اهمیت توزیع پایدار و مستمر جریان انرژی گاز طبیعی به عنوان متولی اصلی سبد انرژی استان تأکید کرد و افزود نقش گاز در توسعه پایدار صنایع کوچک و بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار است.

در پایان این بازدید که حدود ۳ ساعت به طول انجامید، استاندار قم از ساختمان در حال احداث اداره گاز منطقه ۲ بازدید کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی الغدیر (PC)

شماره مناقصه : ۱۰-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی الغدیر (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله‌ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. تهیه مصالح و اجرای ۳۱۵ متر خط انتقال ۱۰ اینچ
 2. تهیه مصالح و اجرای ۴۶۰۰ متر خط تغذیه ۱۶ اینچ
 3. تهیه مصالح و ساخت ۱ عدد ایستگاه C.G.S با ظرفیت ۱۰۰۰۰۰ مترمکعب
 4. تهیه مصالح و ساخت ۱ عدد ایستگاه T.B.S با ظرفیت ۲۰۰۰۰ مترمکعب

ب- محل اجرا: استان قم

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۴۰۰ روز تقویمی
 2. دارا بودن حداقل پایه ۴ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
 3. توانایی ارائه ضمانت‌نامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲/۶۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارائه انواع ضمانت‌نامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۷/۰۴/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – جلسه توضیح اسناد در تاریخ ۰۱/۰۵/۹۷ برگزار می‌شود.

و – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکت‌های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۳/۰۵/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکت‌ها ساعت ۱۰:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۲۹/۰۵/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمان‌ها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارائه مدارک فوق‌الذکر هیچ‌گونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارائه ضمانت‌نامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمان‌های شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت گاز استان قم با مأموران قرائت کنتور و توزیع صورتحساب

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست صمیمانه آقای علیرضا نصیری مدیرعامل محترم شرکت گاز استان با مأموران قرائت کنتور و توزیع صورتحساب در محل سالن آموزش باقرالعلوم شرکت گاز برگزار گردید.

در این نشست مدیریت محترم عامل ضمن خوشامدگویی بیان کرد: کنتور خوان ها به عنوان نمایندگان شرکت گاز در مراجعه به درب منازل مشترکین، بایستی با رعایت کامل موازین شرعی و اخلاقی، تکریم ارباب رجوع را در سر لوحه امور خود قرار دهند. مواردی همچون قرائت صحیح کنتور مشترکین، توزیع بموقع صورتحسابهای مشترکین و ارایه به موقع و صحیح گزارشات کنتور خوانی از نکات مهمی است که بایستی توجه ویژه بدان شود.

شایان ذکر است در این جلسه عمومی آقای علیرضا نصیری، ضمن پاسخگویی به دغدغه ها و سؤالات کارکنان، موضوعات و مسائل را مورد بحث و بررسی قرار دادند و هر یک از کارکنان نیز بنا به وظایف و مسئولیت محوله، روش‌های حصول نتیجه مطلوب در عملکرد را بر اساس تجربیات خویش پیشنهاد نمودند.

در پایان این جلسه از کنتورخوان‌ها با اهدای گل توسط مدیرعامل شرکت گاز استان تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان

تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان، در راستای توانمندسازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین بخش پیمانکاری شرکت گاز در پست های فنی و تخصصی، طی جلسه‌ای در روز دوشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ در محل ساختمان شماره یک سازمان فنی و حرفه ای استان قم برگزار و امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: هدف از عقد این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان فنی و حرفه‌ای و اجرای نظام جامع آموزش نیروهای پیمانکاری طبق استاندارهای شغلی صنعت گاز است.

علیرضا نصیری با اشاره به مفاد تفاهم نامه امضاء شده، تصریح کرد: تخصیص فضای مناسب جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای، مشارکت شرکت گاز در تأمین تجهیزات مورد نیاز کارگاه و راه‌اندازی تجهیزات، ارائه گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان به شرکت کنندگان در کارگاه های مذکور از مهمترین موارد این تفاهم نامه است.

وی افزود: امیدواریم پس از این تفاهم نامه و انجام دوره های آموزشی، شاهد افزایش رضایتمندی مشترکین، بهبود وضعیت کاری و افزایش راندمان کاری کارکنان باشیم.

ایشان با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه‌های مختلف گفت: امروزه یکی از مهمترین چالش‌ها و خلاء‌ها، کمبود آموزش، نارسایی آموزشی و عدم انسجام آموزش به ویژه در مباحث تخصصی، از جمله در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک صنعت زیرساخت در کشور مطرح است.

آقای نصیری خاطرنشان کرد: با توجه به نقش محوری استان در بحث گاز و با در نظر گرفتن خطوطی که در استان ما قرار دارد، نیاز به آموزش به ویژه برای نیروهای پیمانکاری بیش از پیش احساس می‌شود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، آمادگی خود را، برای هر نوع همکاری با شرکت اعلام می‌کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این تفاهم نامه شاهد توانمندی نیروهای پیمانکاری شاغل در سمت های بازبین کنتور، نیروهای امداد گاز و سایر سمت های فنی و تخصصی باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب