منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

برگزاری جلسه نکوداشت هفته پدافند غیرعامل در شرکت گاز استان قم

جلسه نکوداشت هفته پدافند غیرعامل روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۶ با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و جمعی از پرسنل شرکت گاز استان قم در سالن آموزش باقرالعلوم (ع) این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه که مصادف با ایام اربعین سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع) برگزار گردید ابتدا رئیس امور HSE و پدافند غیرعامل، آقای صالحی­پرور، گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون را ارائه نمودند.

ایشان افزود: با توجه به وجود خطوط لوله گاز و استقرار تأسیسات و تجهیزات مختلف در نقاط شهری و روستایی نیاز است جهت ایجاد ایمنی و حراست بیشتر اصول و مقررات پدافند غیرعامل به دقت مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه آقای نصیری مدیرعامل شرکت، ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی، سخنانی در باب اهمیت مقوله پدافند غیرعامل و به ویژه اهمیت آن در صنعت گاز کشور ایراد نمودند.

ایشان گازرسانی را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نام برد و افزود: اصل پدافند غیرعامل در مقابل تهدیدات دشمن پایه ریزی شده است. پیشگیری، شناسایی، رصد و پایش در مقابل تهدیدات و آسیب پذیری ها اصل مهم پدافند غیرعامل است که لازم است در جهت مصون سازی، بازدارندگی و پایداری بیشتر تأسیسات زیر بنایی و خدمات رسان تلاش مضاعفی انجام گیرد.

وی به اهمیت و ضرورت رعایت الزامات و اصول پدافند غیرعامل جهت مقابله با تهدیدات و آسیب پذیری ها بر پیش بینی و پیشگیری های لازم در تداوم خدمات رسانی در طول سال تأکید کرد.

در پایان آقای نصیری بر برنامه های مختلف در جهت تاب آوری با موضوع HSE و پدافند غیرعامل در حوزه گازرسانی تأکید کرد و افزود: رعایت اصول و مقررات پدافند غیر عامل در سطح شرکت گاز از اولویت های ایمنی و استحکام زیر ساخت ها و اماکن این حوزه می باشد که به این موضوع بیش از پیش باید اهمیت داده شود.

همچنین در پایان این جلسه از ده نفر از پرسنل شرکت که در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران که اهتمام ویژه داشته‌اند، تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

لینک های مرتبط:

بیانات مقام معظم رهبری

عناوین هفته و شعار کلی

پسابحران حملات سایبری

تروریسم کشاورزی

سلاح های جدید دفاع

ملاحظات پدافندی در بانکداری الکترونیکی

 

مصاحبه با مسئول خدمات طرح های شرکت گاز استان قم

واحد خدمات طرح ها از واحدهای زیر مجموعه امور مهندسی و اجرای طرحهاست که در کنار واحد اجرای طرحها نسبت به ارائه خدمات جانبی به جمع‌آوری اطلاعات کالای مورد نیاز پروژه‌ها جهت برنامه‌ریزی صحیح، نظارت در تنظیم اسناد و واگذاری اجناس پروژه به پیمانکاران، بررسی فرمهای تسویه حساب اجناس و کالای پروژه‌ها و مطابقت آن با اجرا، همکاری با امور کالای استان در جهت تهیه اجناس مورد نیاز پروژه‌ها، انجام امور محوله در ارتباط با رادیوگرافی و تفسیر فیلمهای رادیوگرافی در پروژه‌های مختلف و بررسی نهائی گزارشات می پردازند. کار در این واحد به دلیل سروکار داشتن با نقشه ها، فیلم ها و تصاویر رادیوگرافی دارای ظرافت های زیادی بوده و سختی های های خودش را دارد.

در ادامه برای آشنایی بیش تر با سرکار خانم زینب سادات علوی گپ و گفت و گویی انجام دادیم تا در خصوص نحوه کار و خدمات آن ها در شرکت گاز استان قم اطلاعاتی در خصوص خوانندگان عزیز قراردهیم.

لطفاً خودتان را معرفی کنید و برای آشنایی بیش تر خوانندگان کمی در خصوص سوابق تحصیلی و کاری خودتان بفرمایید؟

سیده زینب علوی هستم. دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی گرایش صنایع گاز و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیشرفته. حدود یازده سال قبل از طریق شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت در مناطق نفت خیز جنوب اهواز استخدام شدم و یکسال بعد به دلیل ازدواج و به تبعیت از همسر انتقالی گرفتم و در شرکت گاز استان قم استخدام شدم.

در حال حاضر در چه سمت در شرکت گاز مشغول به فعالیت هستید؟

مسئول خدمات طرح ها (زیر نظر خدمات مهندسی) مشغول به فعالیت هستم.

مهم ترین نقطه قوت شما در محیط کاری چیست؟

فکر می کنم مهم ترین نقطه ی قوتم نظم در محیط کار و سعی در به موقع انجام دادن کارها باشد.

در زندگی شخصی چه روش یا استراتژیی برای مقابله با استرس های محیط کار در پیش می گیرید؟

بیش تر سعی می کنم تا جایی که امکان دارد مشکلات محیط کار را وارد منزل نکنم. چون آنقدر مشغله های غیرکاری زیاد هست که فرصت برای فکر کردن به مسائل کاری در منزل نیست.

رابطه شما با همکارانتان چگونه است؟

با همکاران بالاخص همکاران خانم رابطه بسیار گرم و صمیمی داریم و هنگامی هم که مشکلی پیش می آید سعی می کنیم خیلی زود با مشورت همکاران حل کنیم.

در طول سال های فعالیت در شرکت گاز چه موفقیت هایی کسب کرده اید؟

در طول چندسال رتبه اول در مسابقات قرآنی و نهج البلاغه را کسب کردم.

و به عنوان حرف آخر چقدر از شرایط و موقعیتتان رضایت دارید؟

به طور کلی از کارم در شرکت گاز با وجود برخی مشکلات رضایت دارم و از این بابت خدا را شاکرم. از واحد روابط عمومی شرکت گاز استان هم بابت این مصاحبه تشکر می کنم و امیدوارم من و تمام همکارانم بتوانیم بیش از پیش در جهت خدمت به میهن عزیزمان گام برداریم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری اولین جلسه بررسی برون‌سپاری خدمات گازرسانی در شرکت گاز استان قم

در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام عالی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیریت گازرسانی شرکت، اولین جلسه هماهنگی برون‌سپاری خدمات گازرسانی در شهرهای تابعه استان قم در مورخه ۱/۸/۱۳۹۷ با حضور مدیرعامل و مدیران و رؤسای واحدهای ستادی در محل سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه ضمن بررسی راهکارها و روش‌های برون‌سپاری با توجه به تکلیف مجمع عمومی شرکت گاز مبنی بر گازرسانی حداقل دو شهر به این روش تا پایان سال ۹۷، مشکلات حقوقی و منابع انسانی آن بررسی گردید.

در این نشست آقای نصیری مدیرعامل محترم شرکت گاز استان قم بیان داشت: امروزه بسیاری از سازمان‌ها به دلیل شرایط پیچیده تکنولوژیکی و اطلاعاتی، فشارهای رقابتی، تخصصی‌تر شدن کارها، افزایش هزینه‌ها و بزرگ شدن بیش از اندازه سازمان‌ها، با هدف دستیابی به بهترین عملکرد و کنترل و شفاف سازی هزینه‌ها، به استراتژی برون‌سپاری برای انجام فعالیت‌های خود روی آورده‌اند. علی رغم مزایای زیادی که پروژه‌های برون‌سپاری برای سازمان‌ها دارند برخی از آنها با شکست مواجه می‌شوند، چرا که این رویکرد توأم با مخاطراتی است که غفلت از آنها می‌تواند برای سازمان بسیار خطرساز باشد.

ایشان در ادامه افزود: در این پژوهش به دنبال ارائه چارچوب مناسبی برای شناسایی ریسک‌های این پروژه‌ها و مدیریت صحیح آنها هستیم. بدین منظور با بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلف ریسک‌های مؤثر در برون‌سپاری پروژه‌های شرکت در بخش خدمات مشترکین شناسایی و سپس اقدام به کمی نمودن و اولویت‌بندی این ریسک‌ها شده و پیشنهاداتی در جهت کاهش میزان ریسک ارائه می‌گردد، تا با بکارگیری نتایج حاصل بتوان درصد موفقیت این پروژه‌ها را افزایش داد.

وی در پایان ضمن تأکید بر اینکه این کار به صورت تکلیف سازمانی است و حتماً باید در یک برنامه زمانبندی محدود انجام گردد، ابراز داشت: ما سعی می‌کنیم برون‌سپاری را به نحوی انجام دهیم که کمترین آسیب را داشته باشیم و سعی می‌کنیم خطاها و چالش‌های پیش رو را به نحوی که بهترین نتیجه‌گیری را داشته باشیم مدیریت کنیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه حفاظت و حراست از اموال و تأسیسات تابعه گاز استان قم

شماره مناقصه: ۱۷-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه حفاظت و حراست از اموال و تأسیسات تابعه گاز استان قم را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

در جلسه توجیهی مکان و شرح قرارداد توضیح داده می شود.

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (فعالیت نگهبانی)
 3. دارای تایید صلاحیت از سازمان حراست وزارت نفت
 4. داراری تجربه کافی و مرتبط با موضوع نگهبانی
 5. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱/۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 6. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی ساده تا تاریخ ۱۲/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی ساده و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۶/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۱:۱۵ روز چهار شنبه مورخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تکمیل طرح گازرسانی به ۱۵روستای استان قم تا دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز استان قم: تا دهه فجر امسال، عملیات گازرسانی به ۱۵روستای بخش مرکزی به پایان می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نصیری مدیرعامل محترم که در روز دوشنبه مورخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۷ میهمان اعضای شورای شهر بود در این جلسه گفت: ۹۹ و نیم درصد از مناطق شهری و ۸۷ و نیم درصد از مناطق روستایی استان از نعمت گاز بهره مند شده اند و تا سالروز دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر در بخش مرکزی نیز کامل می شود.

ایشان همچنین از گازرسانی به ۳ روستای علی آباد نیزار، اَوِل و وِشنوه در چند روز گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر از ۱۶۵روستای استان ۱۱۶ روستا گازرسانی شده اند و عملیات گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار ادامه دارد.

وی همچنین گازرسانی به واحدهای صنعتی را از دیگر اولویت های خود نام برد و اعلام کرد: ۷۰ درصد مصرف گاز استان که معادل ۱۲ میلیون مترمکعب است، در بخش های صنعتی و در ۱۳ شهرک صنعتی مصرف می شود.

آقای نصیری در ادامه به طرح های گازرسانی به شهرک های صنعتی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر به ۶ شهرک صنعتی استان گاز رسانی شده است و همچنین گازرسانی به ۳ شهرک صنعتی دیگر نیز در حال اجراست.

مدیرعامل محترم افزود: با توجه به بالا بودن سن شبکه گازرسانی در برخی مناطق استان از شهرداری ها درخواست کرد جوانب احتیاط را در انجام حفاری ها بسنجند.

در پایان، اعضای شورای شهر از خدمات شرکت گاز استان قم جهت توسعه گازرسانی جهت رفاه حال مردم عزیز استان، از آقای نصیری تقدیر و تشکر به عمل آورند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری جلسه آموزش راه اندازی سامانه سامگ در شرکت گاز استان قم

078-1به گزارش روابط عمومی شرگت گاز استان قم، اولین جلسه آموزش راه اندازی سامانه سامگ در شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن تأکید بر پیشرو بودن شرکت گاز استان قم در ارائه خدمات الکترونیک و بروز به مشترکین، از اجرای این طرح بزودی در دفاتر پیشخوان استان قم خبر داد.

ایشان ابراز امیدواری کرد با راه اندازی کامل سامانه سامگ، توسعه خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان دولت به بهترین وضعیت ممکن خواهد رسید.

در ادامه آقای نورموسوی رئیس امور تعرفه ها و قراردادهای مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشکر از استان قم برای اعلام آمادگی اجرای آزمایشی این طرح اشاره کرد که با اجرای این طرح تمامی خدمات مورد نیاز مردم و مشترکین به شرکت گاز از طریق سامانه های الکترونیکی و دفاتر پیشخوان به صورت شفاف، یکسان و قانونمند و بر اساس تعرفه های مقرر صورت می پذیرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه خدمات حمل و نقل (عمرانی)

شماره مناقصه: ۱۶-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه خدمات حمل و نقل (عمرانی) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی ساده به مناقصه‌گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. تأمین خودرو سواری: پژو ۴۰۵، سمند، پارس مدل ۹۴ به بالا با راننده مجرب به تعداد ۲۰ دستگاه؛

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. دارا بودن گواهی صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی در گروه حمل و نقل
 3. دارا بودن گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کار و امور اجتماعی
 4. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 5. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه تا تاریخ ۰۵/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۳/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۶ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه دیوارکشی محوطه ایستگاههای تقلیل فشار

شماره مناقصه: ۱۵-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه دیوارکشی محوطه ایستگاههای تقلیل فشار CGS شکوهیه-محمودآباد، محور قم- دامشهر- جعفریه، محور قم-کاشان، پردیسان را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. تامین مصالح و اجرای عملیات ساختمانی ۲۴۰۰ متر دیوار پیش ساخته بتنی به ارتفاع ۳ متر

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۱۸۰ روز تقویمی
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته ابنیه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۸۱۰/۱۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۲/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – جلسه توضیح اسناد مورخ ۰۵/۰۸/۹۷ برگزار می شود.

و – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکت های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۹/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۰۶/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تجهیز ناوگان حمل و نقل شرکت گاز استان قم به خودروهای دو دیفرانسیل

شرکت گاز استان قم با هدف ارائه خدمات بهتر به مردم و مشترکین و در جهت کاهش زمان خدمت‌رسانی و بهبود و نوسازی ناوگان حمل و نقل، مجهز به ۷ خودروی دو دیفرانسیل و ۲ خودروی سواری شد؛ که با این تجهیز، ۸۰ درصد ناوگان حمل و نقل شرکت نوسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت بیان کرد: تعدادی از راه های روستایی صعب العبور می باشد که به تازگی از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند و خدمت‌رسانی به این مناطق به خصوص در فصل سرد سال همواره با مشکل مواجه است، فلذا تجهیز ناوگان امداد شرکت گاز امری ضروری می باشد.

وی اظهار داشت: تأمین این خودروها سبب می‌شود تا عملیات امداد و خدمات رسانی که رسالت اصلی واحد بهره‌برداری می‌باشد به بهترین شکل ممکن به انجام برسد و این مهم در راستای افزایش رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز در استان صورت گرفته است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری جلسه خودارزیابی تعالی سازمانی در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جلسه خودارزیابی تعالی سازمانی این شرکت با حضور مدیرعامل محترم و اعضای کمیته تعالی سازمانی در روز یکشنبه مورخ ۸ مهر ۱۳۹۷ در سالن باقرالعلوم این شرکت برگزار گردید.

هدف از برگزاری جلسات خودارزیابی، بررسی همه جانبه سازمان و تعیین نقاط قوت و نواحی قابل بهبود در زمینه های مختلف است. سؤالات تیم ارزیابی بر مبنای الزامات مدل تعالی سازمانی از اعضای کمیته های تعالی و کارکنان شرکت پرسیده می شود و بر اساس مستندات ارائه شده، ارزیابی به روش شبیه سازی جایزه، مدلسازی می گردد.

فرایند خودارزیابی به سازمان اجازه می دهد به طور شفاف زمینه های قابل بهبود خود را شناسایی کند و برنامه هایی در قالب اقدامات و پروژه های بهبود در سازمان طرح ریزی نماید. شایان ذکر است شرکت گاز استان قم در سال گذشته موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره تعالی از سوی سازمان مدیریت صنعتی گردیده و در سال جاری برای کسب نتایج بهتر اقدام نموده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب