منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آگهی مناقصه: پروژه گازرسانی به دهستان قاهان – محور آغلک، چاهک به مهر زمین (PC)

شماره مناقصه: ۲۰-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه گازرسانی به دهستان قاهان – محور آغلک، چاهک به مهر زمین (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. لوله گذاری شبکه توزیع پلی اتیلن به طول تقریبی ۱۳۵۷۲ متر
 2. تهیه مصالح، ساخت و نصب ۶۰۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری
 3. نصب یکعدد ایستگاه کابینتی ۲۵۰۰ مترمکعبی

ب- محل اجرا: سطح شهر قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۹/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – جلسه توضیح اسناد در تاریخ ۲۶/۰۹/۹۷ برگزار می‌شود.

و – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۰۲/۱۰/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۶/۱۰/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری جلسه هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان با رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست صمیمی با حضور رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم و کنتورخوانان با موضوع هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان برگزار گردید.

آقای احمدی رندی ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه، اظهار داشت: هدف شرکت گاز، گازرسانی مستمر، ایمن و فروش مطلوب آن بدون مطالبات معوقه می باشد و نقش کنتورخوانان در رسیدن به این هدف بسیار مهم و حیاتی است. رعایت هر چه بیشتر رفتار و برخورد مناسب و پسندیده شما عزیزان به عنوان سفیران و نمایندگان این شرکت در ارتباط مستقیم با مشترکان از اهمیت خاص و ویژه برخوردار می باشد و این امر در جلب رضایت مشترکین نقش مؤثری دارد.

وی در ادامه جلسه در خصوص اطلاع رسانی از وضعیت آخرین قیمتهای گازبهای مصرفی و آموزش اطلاع رسانی کنتور خوانان به مشترکین گاز طبیعی، دقت و تمرکز در قرائت و ثبت ارقام کنتور مخصوصاً در زمستان به علت افزایش حجم مصرف در این فصل، تأکید بر ارائه گزارش صحیح انواع تخلفات و استفاده غیر مجاز از گاز طبیعی و تأکید بر آمار قرائت با کمیت مطلوب و کیفیت مناسب و ارائه آمار درصد قرائت به تفکیک هر کنتور خوان، بیان کرد و افزود با توجه به اینکه کنتورخوانان ارتباط بیشتری با مردم دارند، باید آموزش های لازم و به موقع به آنها انجام گردد.

ایشان مطلع نمودن مشترکین از درج مبلغ در قسمت بدهی گذشته صورتحساب‌ها را بسیار مهم بیان کرد و اضافه کرد به تبع این اطلاع رسانی، شاهد کاهش سؤالات و مراجعات مشترکین خواهیم بود.

آقای احمدی رندی در پایان، در خصوص کاهش میزان تعدیلات اشتباهات کنتور خوانی، شناسایی متخلفین گاز و افزایش میزان قرائت صحیح مطالبی را ارائه کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

اعلام جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی

شرکت ملی گاز ایران، جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در پی برخی سوالات از سوی شهروندان محترم درباره جزئیات قبض صادر شده مشترکین گاز طبیعی، این شرکت به طور واضح و شفاف بندها و هزینه های درج شده در قبوض گاز را جهت استحضار هموطنان عزیز اعلام می نماید.

متن کامل جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی بر اساس اطلاعات اخذ شده از واحد امور تعرفه ها و قراردادهای مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به شرح ذیل است:

 1. مالیات بر ارزش افزوده بر اساس بند (و) ماده ۱ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) در صورتحساب مشترکین لحاظ می گردد که بر اساس قوانین موضوعه جمعاً ۹درصد هزینه گازبهای مشترکین را مشمول می شود.

همچنین عوارض گازرسانی مطابق با ماده ۶۵ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) و معادل ۱۰درصد گازبها از مشترکین گاز طبیعی به استثنای مصارف خوراک پتروشیمی اخذ می گردد.

 1. مالیات بر ارزش افزوده طبق قوانین مربوطه برای شهرداری و امور مالیاتی ارسال می گردد. همچنین مطابق بند الف و ب ماده ۶۵ قانون الحاق(۲)، به میزان ۸۰درصد مبلغ عوارض گازرسانی جهت احداث تأسیسات و خطوط گازرسانی به شهرها و روستاها با اولویت مناطق سردسیر، نفت خیز، گازخیز و استانهایی که برخورداری آنها از گاز کمتر از متوسط کشوراست و ۲۰درصد باقی مانده جهت تأمین و استانداردسازی سامانه گرمایشی مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.
 2. شرکت ملی گاز ایران به استناد ماده۱۲ قانون الحاق(۲) اقدام به بیمه نمودن مشترکین خانگی و تجاری گاز طبیعی نموده و حق بیمه نیز بر مبنای بند (ز) تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ برای هر واحد خانگی و مشترک تجاری شهری ماهیانه ۲۰۰۰ ریال می باشد. لازم به ذکر است که مشترکین روستایی ۵۰% مبلغ فوق را به عنوان حق بیمه پرداخت می نمایند.

* متن قرارداد منعقد شده با بیمه رازی در سال ۱۳۹۷ نیز بصورت کامل در سامانه مدیریت گازرسانی به آدرس mgd.nigc.ir قابل مشاهده می باشد.

 1. کسر هزار ریال در قبوض کلیه دستگاه های خدماتی وجود دارد و با رند کردن رقم قابل پرداخت، صورتحساب جاری تا ۱۰۰۰ ریال محاسبه می گردد. این رقم در صورتحسابهای آتی مشترک بعنوان مانده هزار ریال نمایش داده می شود تا در محاسبات صورتحساب لحاظ گردد.
 2. بدهی گذشته شامل کلیه بدهی های مرتبط با گازبهاء و دیگر موارد مندرج در صورتحساب قبلی می باشد. لازم به ذکر است در صورت ابلاغ قوانین جدید در روش محاسبه صورتحساب، در صورتی که قبوض قبلی مشترک مشمول تغییرات باشد میزان تغییر (افزایش/کاهش) مبالغ صورتحسابهای قبلی در این ردیف نمایش داده می شود.

بدهی متفرقه نیز محل درج خسارات وارد شده به تأسیسات شرکت از سوی مشترک و یا هزینه های خدمات ارائه شده به مشترک (تغییر نام، قبض المثنی، تست کنتور، قطع و وصل جریان گاز و …) حسب مورد می باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در CGS مرکزی شرکت گاز استان قم

در راستای ایجاد و ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و سازمانها و ارگانهای امداد رسان، مانوری با فرضیه عملیات تروریستی و خرابکارانه در ایستگاه CGS مرکزی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این مانور که در روز دوشنبه ۲۸/۸/۱۳۹۷ در ایستگاه CGS مرکزی قم انجام شد نیروهای HSE و پدافند غیرعامل، حراست، امداد، تعمیرات ابزار دقیق، خدمات رفاهی و اجتماعی و روابط عمومی شرکت گاز و نیز نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس بهداشت و درمان صنعت نفت قم حضور داشتند و افراد با شبیه سازی حادثه به تمرین اقدامات لازم در شرایط اضطراری شامل اطفاء حریق، امداد و نجات مصدومین، قطع گاز، کنترل فشار و تعمیرات ایستگاه و حفاظت فیزیکی پرداختند.

جناب آقای نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در گفتگو با روابط عمومی این شرکت خاطرنشان کرد: هدف از این مانور، ایجاد و ارتقاء آمادگی کارکنان حراست جهت مقابله با اتفاقات و حوادث؛ ایجاد تعامل و هماهنگی کارکنان حراست و واحدهای عملیاتی شرکت کننده در کمترین زمان ممکن؛ ارزیابی نیروهای حراست در حوزه حفاظت فیزیکی و عملیات و ارزیابی نیروهای برون سازمانی و نحوه تعامل با واحد حراست گاز استان در کمترین زمان به منظور اخذ بهترین نتیجه بیان کرد و افزود: پس از برگزاری مانور با حضور دستگاه‌های امدادی نقاط ضعف و قدرت مانور را بررسی می‌کنیم، به جهتی که اگر شرایط واقعی رخ بدهد ما دیگر شاهد در هم تنیدگی و پیچیدگی موضوع نباشیم و هر یک از دستگاه‌ها بدانند که اگر حادثه واقعی رخ داد در زمان بحران و در اطفای حریق و مقابله با بحران به چه نحوی به کمک ما بیایند.

در این مانور جناب آقای متقیان مدیر کل پدافند غیر عامل استان و عواملی از فرماندهی انتظامی استان حضور داشتند و از نزدیک در جریان این مانور قرار گرفتند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه تعالی در شرکت گاز استان قم

آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران با حضور مدیرعامل، مدیر و رؤسای واحدها، کارگروه‌های کمیته تعالی سازمانی شرکت گاز استان قم و ارزیابان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری، مدیرعامل این شرکت در آیین افتتاحیه جلسه ارزیابی جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران که صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱ آبانماه ۱۳۹۷ در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد، ضمن خوش‌آمدگویی به ارزیابان محترم، گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان قم در یک سال گذشته ارائه کرد و افزود: با توجه به برگزاری جلسات متعدد این شرکت در مسیر حرکت به سمت تعالی سازمانی، شرکت گاز استان قم حرکت های بسیار خوبی را در جهت بهره جویی از توانمندی‌های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصت‌ها و برآورده کردن نیازهای ذی‌نفعان انجام داده است.

وی حضور نیروهای متعهد، متخصص، با تجریه و باتقوا را از بزرگترین سرمایه‌های شرکت گاز استان قم برشمرد و تصریح کرد: استفاده از خرد جمعی و اخذ تصمیمات بصورت گروهی یکی از مؤلفه های موفقیت است. معتقدم وقتی تصمیمات جمعی باشد پیاده سازی آن نیز موفق تر خواهد بود.

در این ارزیابی چهار ارزیاب از شرکت‌های زیرمجموعه ملی گاز، جناب آقایان شفیعی، حیدری، حاجیان نژاد و موسی خانی به سرپرستی جناب دکتر دهبان از شرکت مپنا به عنوان سرارزیاب نسبت به ارزیابی عملکرد شرکت گاز طی سه روز، ‌طبق برنامه زمانبندی، به ارزیابی فعالیت‌های شرکت گاز استان قم در قالب معیارها و زیرمعیارهای مدل تعالی سازمانی و نتایج آن خواهند پرداخت که در هر حوزه کارشناسان و متخصصان شرکت به سؤالات ارزیابان پاسخ خواهند داد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

قدردانی رئیس شورای فرهنگی استانداری قم از مدیرعامل، کارکنان و شورای اقامه نماز شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای مهرداد غضنفری امرایی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و رئیس شورای فرهنگی استانداری قم طی پیامی خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان قم، از زحمات و تلاش های ایشان، کارکنان و شورای اقامه نماز شرکت گاز در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای علیرضا نصیری

مدیرعامل محترم شرکت گاز استان

سلام علیکم

با عنایت به ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز در مورد برنامه ها و عملکرد ادارات استان در امر خطیر نماز در سال ۱۳۹۶ و بر اساس نظر هیأت داوران، ستاد مذکور، آن دستگاه را شایسته تقدیر ویژه می داند.

ضمن تبریک این موفقیت به جنابعالی، از سعی و تلاش شما در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده، امید است تلاش های انجام شده، مورد عنایت خداوند متعال قرار گیرد و در راه گسترش فرهنگ نورانی نماز، همواره موفق و مؤید باشید.

مهرداد غضنفری امرایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع

و رئیس شورای فرهنگی استانداری قم

آگهی مناقصه: پروژه اجرا و نصب ۲۰۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم (PC)

شماره مناقصه: ۱۸-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه اجرا و نصب ۲۰۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. اجرای ۱۴۰۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری فولادی
 2. اجرای تعداد ۶۰۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری پلی اتیلن

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۵۰۰ روز
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶۶۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۷/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ- جلسه توضیح اسناد در تاریخ ۱۳/۰۹/۹۷ برگزار می‌شود.

و- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۵/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰ روز دو شنبه مورخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه دیوارکشی محوطه ایستگاههای تقلیل فشار TBS روستاهای بخش قاهان

شماره مناقصه: ۱۹-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه دیوارکشی محوطه ایستگاههای تقلیل فشار TBS روستاهای بخش قاهان را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

 1. تامین مصالح و اجرای عملیات ساختمانی دیوارکشی و ساخت اتاقک ۵ ایستگاه TBS روستاهای بخش قاهان

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 1. توانایی انجام کار در مدت ۱۸۰ روز تقویمی
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته ابنیه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲۲۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۷/۰۸/۱۳۹۷ می‌باشد.

هـ – جلسه توضیح اسناد مورخ ۰۵/۰۹/۹۷ برگزار می شود.

و – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکت های مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۰/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

ز- زمان گشایش پاکت ها ساعت ۱۰:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۲۶/۰۹/۱۳۹۷ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب