منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

جاری شدن سیلاب در رودخانه خورآباد قم

در پی نزول بارش رحمت اللهی و جاری شدن سیل در بسیاری از نقاط کشور از جمله استان قم، سیلاب هایی در رودخانه های مختلف جاری شد که با مدیریت به هنگام، از ورود خسارت های عمده جلوگیری بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت به همراه برخی از مدیران و رؤسا، پس از حضور و بازدید از محل رودخانه خورآباد، اظهار داشت بارش شدید باران باعث سیلابی شدن رودخانه خوردآباد گردید و همین امر موجب شستگی زیر لوله ی گاز شد که با مدیریت به هنگام و حضور بلادرنگ نیروهای تعمیراتی و امداد، عملیات ایمنی سازی لوله های گاز بصورت تمام وقت پیگیری و به انجام رسید و از ورود خسارات عمده پیشگیری گردید.

ایشان در پایان اظهار داشتند: علیرغم ایام تعطیلات نوروزی، به محض بروز حادثه و اطلاع از وقوع آن، همکاران بنده بلافاصله در محل حضور یافته و با تلاش دلسوزانه و جانانه خود این عملیات را به پایان رساندند که بدینوسیله از همه آنها تقدیر و تشکر می نمایم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری جلسه ارائه گزارش عملکرد یکساله واحدهای شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جلسه ارائه گزارش یکساله عملکرد واحدهای شرکت گاز استان قم در محل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی این شرکت در روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه ۹۷ با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای شرکت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم، ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه کارکنان شرکت گاز استان اظهار داشتند که خداوند به ما این افتخار را داده است که خدمتگذار مردم باشیم و علیرغم اینکه سال ۱۳۹۷ از لحاظ اقتصادی سال پرتنشی بود، الحمدلله سال موفقیت آمیزی برای گاز استان بود.

وی هدف شرکت گاز را ارائه خدمات صادقانه به مردم عنوان کرد و بر لزوم انعکاس واقعی و درست اقدامات و عملکرد شرکت همانند گذشته تاکید کرد.

ایشان با اشاره به خدمات ارزنده صورت گرفته، بر ادامه دار بودن مأموریت شرکت گاز تأکید کرد و اظهار داشت: شرکت گاز در مسیر تعالی گام های خوبی برداشته است، هرچند برای تعالی سقفی وجود ندارد فلذا باید همه در جهت بهبود مستمر عملکرد گام برداریم.

در ادامه جلسه، مدیران شرکت به ارائه عملکرد خود در سال ۱۳۹۷ پرداختند و واحدهای ستادی نیز به صورت فشرده وضعیت اقدامات انجام شده را اطلاع رسانی کردند.

در پایان آقای نصیری ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه کارکنان و توفیق بر خدمتگذاری به مردم افزودند: انشاءالله بتوانیم سال ۹۸ را با پتانسیل و توان بهتری در خدمت مردم شریف استان قم باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه انجام خدمات پشتیبانی فنی، نقشه برداری، نقشه کشی و بازاریابی در سطح استان قم

شماره مناقصه: ۲۷-۹۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد:

پروژه انجام خدمات پشتیبانی فنی، نقشه برداری، نقشه کشی و بازاریابی در سطح استان قم را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید:

الف- شرح مختصر کار:

انجام خدمات پشتیبانی فنی، نقشه برداری، نقشه کشی و بازاریابی در سطح استان قم

ب- محل اجرا : سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

  1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
  2. دارا بودن تأیید صلاحیت مرتبط از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی (کدهای ۳ و ۵).
  3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
  4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۸/۰۱/۱۳۹۸ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت پاکات مناقصه و ارزیابی کیفی تا پایان ساعت اداری مورخ ۰۲/۰۲/۱۳۹۸ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۰۲/۱۳۹۸ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۴۰۰,۰۰۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸، شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه:

  1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
  2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
  3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
  4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

طرح صدور آنی صورتحساب گاز در استان قم

مسئول کنترل اسناد کامپیوتری و نرم افزار مشترکین: طرح صدور آنی صورتحساب گاز در استان قم با جدیت دنبال می‌شود.

مسئول کنترل اسناد کامپیوتری و نرم افزار مشترکین گفت: با توجه به مشکلات موجود در سیستم کنتورخوانی گذشته، شرکت گاز به فناوری جدیدتری روی آورده است که طی آن فرد کنتورخوان در زمان قرائت کنتور می‌تواند صورتحساب مشترک را نیز تحویل دهد.

100علی مرادی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی شرکت گاز استان قم با اشاره به اینکه پروژه صدور آنی صورتحساب گاز یکی از جدیدترین پروژه‌های درحال انجام شرکت گاز استان قم است، اظهار کرد: در گذشته کنتورخوان‌ها از دستگاه PDL استفاده می‌کردند که باتوجه به قدیمی بودن این دستگاه‌ها با مشکلات متعددی مواجه بودیم.

وی ادامه داد: باتوجه به مشکلات موجود در سیستم کنتورخوانی گذشته، شرکت گاز به فناوری جدیدتری روی آورده است که طی آن فرد کنتورخوان پس از قرائت کنتور اطلاعات را به طور مستقیم برای شرکت گاز ارسال می‌کند.

مسئول کنترل اسناد کامپیوتری و نرم افزار مشترکین با بیان اینکه فناوری صدور آنی صورتحساب در هیچ استانی به جدیت استان قم دنبال نمی‌شود، عنوان کرد: اصلی‌ترین مشکل در این حوزه استفاده از اینترنت برای انتقال اطلاعات بود که به همین منظور از سیم کارت‌های IPM استفاده کردیم.

وی با اشاره به اینکه این فناوری تأثیر بسیاری در کاهش هزینه‌ها از جمله کاهش هزینه رفت و آمد دارد، مطرح کرد: در این طرح اگر کنتورخوان پس از قرائت کنتور با مشکل خاصی روبرو نشود می‌تواند صورتحساب مشترک را نیز به صورت آنی تحویل دهد.

مرادی با بیان اینکه با سیستم گذشته حدود ۴۵ روز الی ۲ ماه برای صدور صورتحساب زمان لازم بود، خاطرنشان کرد: با استفاده از فناوری جدید میزان کارکرد مشترک، شفاف شده و خود شرکت نیز در مدت زمان کوتاه‌تری به مطالبات می‌رسد. همچنین با ارسال موقعیت جغرافیایی کنتورخوان برای شرکت، آدرس دقیق مشترک ثبت می‌شود تا در زمان لزوم از آن استفاده کنیم. ضمن اینکه اطمینان از صحت عملیات کنتورخوانی یکی از اهداف این طرح می باشد.

وی با اشاره به اینکه این طرح برای نخستین بار در سطح مشترکین عمده درحال انجام است، تصریح کرد: برنامه ریزی این طرح نزدیک به دو سال زمان برده و اجرایی شدن آن نیز حدود ۷ ماه به طول انجامیده است.

مسئول کنترل اسناد کامپیوتری و نرم افزار مشترکین با اشاره به اینکه قرائت آنی آزمایش شده و در حال انجام است، یادآور شد: طرح صدور آنی صورتحساب نیز برای مشترکین عمده تا پایان سال انجام خواهد شد ولی بدلیل بالا بودن هزینه تلفن همراه این طرح برای مشترکین جزء تا پایان سال آماده نخواهد شد، ولی در فاصله زمانی حدود دو سال آینده به طور کامل سیستم عامل آندرویند جایگزین دستگاه‌های قدیمی می‌شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تقدیر و تشکر مدیر محترم گازرسانی از عملکرد جناب آقای سید رضا موسوی نیا

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای مهندس مؤمنی، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران طی پیامی از آقای موسوی نیا، عضو کمیته بررسی عوامل تأثیرگذار بر تراز گاز، به پاس تلاش و اندیشه ایشان در صیانت از منابع گازی کشور در راستای کاهش گازهای محاسبه نشده، قدردانی کرد و این لوح طی مراسمی توسط آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم به ایشان تقدیم گردید.

099

متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای سید رضا موسوی نیا

عضو محترم کمیته بررسی عوامل تأثیرگذار بر تراز گاز

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق ایران اسلامی هیچگاه از یادها نخواهد رفت. این لوح تقدیر به پاس تعهد و تلاش های ارزنده جنابعالی در راستای صیانت از منابع کشور با ارائه راهکارهای شناسایی مصارف نامتعارف، بررسی دقت و صحت کنتورهای دیافراگمی ارتقاء یافته، تحلیل و محاسبه گازهای عملیاتی، سازماندهی نرم افزارهای موجود در تراز گاز که بی تردید موجب کاهش گازهای محاسبه نشده می باشد، تقدیم می گردد.

از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری بیشتر را برایتان مسئلت می نمایم.

سعید مؤمنی

مدیر گازرسانی

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب