منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

سالانه حدود ۲۰ هزار مشترک به مشترکین گاز استان قم اضافه می‌شوند

رئیس حسابداری فروش شرکت گاز استان از افزوده شدن سالانه حدود ۲۰ هزار مشترک به مشترکین گاز این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، منصور مینایی افزود: این مشترکین در سه بخش خانگی، تجاری (عمومی) و صنعتی به مجموعه مشترکین اضافه می­شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فراهم بودن بستر پذیرش اشتراک در بخش‌های فوق‌الاشاره می‌توان با آمادگی متقاضیان و انجام عقد قرارداد، ظرفیت اشتراک‌پذیری را افزایش و بر این اساس زمینه ایجاد درآمد را فراهم نمود.

وی ادامه داد: طبق آخرین آمار موجود، عملکرد درصد خانوار تحت پوشش بخش شهری استان قم ۵/۹۹ درصد و بخش روستایی آن ۹۱ درصد می‌باشد و درصد خانوار تحت پوشش استان قم ۹۴ درصد برآورد شده است که با عنایت به این عملکرد، استان قم به عنوان اولین استان سبز کشور شناخته شده است.

وی تصریح کرد: با عنایت به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید متقاضیان و مصرف‌کنندگان در بخش‌های صنعتی در اولویت گازرسانی قرار دارند چراکه علاوه بر مصرف و نیاز بیشتر واحدهای تولیدی به گاز، در زمینه افزایش توانمندی اقتصادی جامعه نقش بسزایی دارند.

وی با اشاره به اینکه گاز از سوخت‌های پاک و مناسب محسوب می‌شود افزود: متقاضیان به دلایل زیست محیطی و نیز سهولت و ارزان بودن گاز مایل به استفاده از گاز در واحدهای خود هستند.

مینایی بیان کرد: با تخصیص به موقع منابع می‌توان پاسخگوی تعداد بیشتری از متقاضیان به ویژه در بخش صنعتی بود.

وی ادامه داد: در صورت بهره‌مندی بیشتر بخش صنایع به گاز میزان مصرف افزایش یافته و در نتیجه، می‌توان درآمدزایی بیشتری برای شرکت ایجاد کرد.

به گفته وی در فصل سرما برای جلوگیری از بروز مشکلات برای دیگر مشترکین در بخش‌های خانگی محدودیت‌هایی برای بخش‌های صنعتی پر مصرف مانند نیروگاه‌ها و سیمان ایجاد می‌شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

اختتامیه سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مراسم اختتامیه سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، پس از ارزیابی عملکرد شرکت گاز استان قم در قالب معیارها و زیر معیارهای مدل تعالی سازمانی، توسط ارزیابان اعزامی از دبیرخانه تعالی شرکت ملی گاز ایران، به سرپرستی مهندس اسماعیل پور و آقایان شریفی، پناهی نژاد، رضایی بخشی، سلیمانی و سرکار خانم اخلاقی، در تاریخ چهارشنبه ۲۵ دی ماه، در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم برگزار گردید. این دوره ارزیابی در روزهای ۲۴ و ۲۵ دی ماه سال ۱۳۹۸ با هدف بررسی عملکرد شرکت گاز استان قم و با پیشنهاد نهایی ارزیابان محترم جهت دریافت تقدیر نامه ۴ یا ۵ ستاره به کمیته های ارزیابی شرکت ملی گاز ایران به اتمام رسید.

ارزیاب ارشد تیم ارزیابی در جلسه اختتامیه تلاش و آرامش و همدلی و اهتمام جدی مجموعه شرکت گاز استان قم را در طول مدت ارزیابی شایسته تقدیر دانست و نحوه رهبری مدیر عامل شرکت را تحسین نمود و با اشاره به بررسی عملکرد این شرکت، فرآیند ارزیابی را فرآیندی چند سویه دانست که با انتقال تجربیات موفق و ارائه نقاط بهبود می‌تواند به یادگیری‌های مشترک منتج شود. ایشان گزارش مختصری از ارزیابی انجام شده ارائه نمود و افزود: ارزیابی باید کاملاً منصفانه انجام گردد تا بازخورد آن برای همه سازمان‌ها قابل استفاده باشد. وی افزود: مسیر تعالی بدون بازگشت است به طوری که وقتی سازمانی در چرخه رادار قرار می‌گیرد راه بازگشتی نیست و باید پیوسته رویکردهای بهتر را ارائه نماید و به جلو حرکت کند و هر دوره ارزیابی، باید آغازی برای موفقیت‌های بیشتر و پیشرفت و بهبود سازمان باشد.

مهندس اسماعیل پور ادامه داد: یکی از دلایل پیاده‌سازی تعالی سازمانی، ایجاد نشاط در سازمان‌هاست و با توجه به اینکه مدیران این شرکت با علاقه و پشتکار در این جلسات ارزیابی حضور یافتند، نشان از این دارد که نتیجه مطلوب حاصل گردیده است.

در ادامه این جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن تشکر از صبر و بردباری تیم ارزیابی گفت: رویکرد اصلی این ارزیابی، افزایش دانش و یادگیری و تغییر نقاط ضعف به قوت در داخل سازمان و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها در خارج از سازمان می‌باشد. وی ادامه داد: تعالی نه تنها در سازمان، بلکه در خانواده می‌تواند قابل اجرا باشد و در راستای سخنان ارزیابان ارشد، اذعان داشت: با عنایت به اینکه آرامش و هماهنگی و همکاری و اشتیاق این شرکت، برای ارزیابان قابل رؤیت بوده، این موارد از اخذ هر ستاره‌ای، برای این سازمان با ارزش‌تر است. در نهایت ایشان گفت: شرکت گاز استان قم سعی می‌نماید در جهت خدمت‌رسانی به هم‌وطنانش، هر روز بهتر و متمایزتر از روز گذشته عمل کند و نیز در جهت کسب نتایج بهتر و بهبود مستمر همواره تلاش نماید.

ایشان در پایان اظهار داشت: شرکت گاز استان قم با تأییدات خداوند متعال و با استعانت از کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)، در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشترکین گاز، فارغ از هر تعداد ستاره، مسیر تعالی را با تلاش و کوشش مضاعف طی خواهد نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

انجام بیش از هشت هزار عملیات در منطقه یک شرگت گاز استان قم

رئیس واحد بهره برداری و تعمیرات منطقه یک گاز استان قم گفت: طی ۹ ماه گذشته هشت هزار و ۲۹۶ عملیات در واحدهای مختلف این منطقه انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، خلیل صالحی پرور افزود: در مدت مذکور بیش از دو هزار و ۷۲۴ مورد عملیات امدادی، چهار هزار و ۶۸ مورد عملیات ابزار دقیق برای ایستگاه ها، یکهزار و ۳۳۴ مورد عملیات تعمیرات شبکه و گریس کاری و سرویس کاری شبکه و انشعابات و نیز ۱۷۰ مورد فرایند کنترل حفاظت از زنگ انجام شده است.

وی با اشاره به چهار بخش اصلی فعالیت های این واحد گفت: بخش تعمیرات شبکه و انشعابات یکی از بخش های اصلی فعالیتی این واحد است.

بخش ابزار دقیق شامل ایستگاه های تقلیل فشار  CGS، TBS، DRS صنعتی CNG و نیز بخش حفاظت از زنگ که مسئولیت حفظ تأسیسات از نظر خوردگی و کنترل ایستگاه های CPS به اتفاق سایر همکاران بصورت آماده باش در راستای خدمت رسانی به شهروندان گرامی استان می باشند.

صالحی پرور بخش امداد را که عهده دار مسئولیت هماهنگی واحد سرویس دهی به مشترکین و حوادث در هر ساعات شبانه روز است را از دیگر بخش های اصلی فعالیت های این واحد عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: در بخش تعمیرات مسئولیت جابجایی، جمع آوری، نصب انشعابات و شبکه ها و همچنین تعمیرات علمک های حادثه دیده و یا مشکلاتی از قبیل ساخت و سازهای مردم و رفع مشکلات آنها و انجام تقاضاهای مربوط با شبکه ها و انشعابات را به عهده دارد.

تعمیرات و نگهداری شیرهای شبکه در سایزهای مختلف و مدل های متنوع را از دیگر وظایف این واحد در بخش تعمیرات شبکه و انشعابات ذکر کرد.

صالحی پرور در ادامه به اهمیت بخش ابزار دقیق اشاره کرد و گفت: این مجموعه بیشتر مسئولیت تعمیر و نگهداری ایستگاه های تقلیل فشار شامل CGS از فشار ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ psi به فشار خروجی۲۵۰ psi و همچنین مسئولیت بودار نمودن گاز (توسط مواد مرکاپتان) را به عهده دارد.

وی ادامه داد: همچنین فشار ورودی ایستگاه های تقلیل فشار TBS با فشار ۲۵۰ به ۶۰ psi را عهده دار است که در این راستا ضمن پایش و کنترل های شبانه روزی این ایستگاه ها نسبت به تعمیرات و نگهداری به هنگام و به صورت آماده باش انجام وظیفه می نماید.

وی در خصوص حفاظت از زنگ گفت: این واحد بیشتر در راستای کنترل تاسیسات در درون زمین و حفاظت از خوردگی آنها با تکنولوژی های مربوطه بوده، بطوری که در راستای حفظ و حراست تاسیسات از خوردگی اقدام به تاسیس ایستگاه هایی با عنوان CPS و نیز تجهیزات حفاظت کاتدیک در راستای کنترل خوردگی و محافظت از پوشش های لوله های فولادی و با سایز های مختلف کرد.

صالحی پرور وی اضافه کرد: در بخش امداد بصورت شبانه روزی ارتباط با مرکز فرماندهی، مرکز پیام که مسئولیت دریافت پیام ها و درخواست های مشترکین از طریق شماره ۱۹۴ امداد گاز را داشته، برقرار است تا پس از دریافت پیام مشترکین در سطح اقدام مقتضی به عمل می آید.

وی افزود: در این راستا حوادثی ناشی از برخورد وسائل نقیله با علمک های گاز و یا حفاری های سایر سازمانهای خدمات رسان در سطح شهر و همچنین درخواست مشترکین در رابطه با هر نوع مشکل با گاز از طریق تلفن ۱۹۴بصورت شبانه روز آماده امدادرسانی و رفع مشکلات و مهار حوادث در مواقع بحرانی ازدیگر وظایف در بخش امداد بیان نمودند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی تهیه کسری نقشه‌های ازبیلت (چون ساخت) خطوط گاز سطح استان قم

شماره مناقصه: ۲۴-۹۸

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی تهیه کسری نقشه‌های ازبیلت (چون ساخت) خطوط گاز سطح استان قم

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی تجدید شده یک مرحله ای با ارزیابی فشرده موضوع فوق، باشرح کلی تهیه و ترسیم نقشه‌های ازبیلت ( چون ساخت ) در مختصات جغرافیایی U.T.M خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز (فولادی و پلی اتیلن) سطح استان قم که دارای کروکی و مستندات می­باشند و فاقد کروکی و مستندات می باشند به متراژ مندرج در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۲۱ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۵/۱۱/۹۸ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه : تا ساعت ۱۹ روز پنج شنبه مورخ ۱۰/۱۱/۱۳۹۸

۲-۳- جلسه پاسخ به سوالات (درصورت نیاز): ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۸

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۸

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی: ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱/۱۱/۱۳۹۸

۲-۶- زمان گشایش پاکت های “الف، ب و ج”: ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۶/۱۲/۱۳۹۸

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان پیش پرداخت دارد. (برابر پانزده درصد (۱۵%) مبلغ اولیه پیمان)

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان ارزیابی کیفی برای مناقصه واگذاری مدیریت بهره برداری شهر سلفچگان قم و توابع به بخش خصوصی

شماره مناقصه: ۲۷-۹۸

«آگهی فراخوان شناسایی پیمانکار مناقصه عمومی »

فراخوان ارزیابی کیفی برای مناقصه واگذاری مدیریت بهره برداری شهر سلفچگان قم و توابع به بخش خصوصی

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد ارزیابی کیفی برای شناسایی پیمانکار موضوع فوق را باشرح کلی مدیریت بهره برداری شهرسلفچگان شامل “خدمات نگهداری و تعمیرات شبکه، ایستگاه ها و حفاظت از زنگ، امداد، گازبانی، وصول مطالبات، خدمات مشترکین، پشتیبانی، نشت یابی، ضخامت سنجی، حراست و آنچه در جزئیات اسناد مناقصه خواهد آمد، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۲۰ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری ارزیابی مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه اسناد درخواستی مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی ارزیابی کیفی:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد ارزیابی در سامانه: مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۸ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد ارزیابی: تا ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۵/۱۱/۱۳۹۸

۲-۳- جلسه پاسخ به سوالات: ساعت ۱۰ صبح روزدوشنبه مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۸

۲-۴- مهلت عودت اسناد ارزیابی: ساعت ۱۹ روزیکشنبه مورخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۸

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی: ساعت ۱۰ صبح روز چهار شنبه مورخ ۲۳/۱۱/۱۳۹۸

۲-۶- زمان اعلام نتایج به مناقصه گران جهت شرکت در مناقصه: ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۸

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت سه سال

۳-۲- داشتن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۳- تایید صلاحیت ایمنی ازاداره کار و تاییدصلاحیت اداره کار باکدفعالیت درزمینه خدمات عمومی وتاسیسات

۳-۴ توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- وضعیت پیش پرداخت این پیمان درزمان مناقصه مشخص میشود.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی گازرسانی به حفرات خالی صنایع مرحله ۶ (محور رحمت آباد) (PC)

شماره مناقصه: ۲۶-۹۸

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی گازرسانی به حفرات خالی صنایع مرحله ۶ (محور رحمت آباد) (PC)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای باارزیابی فشرده موضوع فوق، اجرای خطوط پلی اتیلن خطوط فولادی (شبکه توزیع) اجرا نشده و ایستگاه TBS رحمت آباد به ظرفیت ۱۰۰۰۰ مترمکعب در ساعت با فشار ورودی Psi250 و فشار خروجی PSi60 مطابق نقشه و مستندات در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۱۹ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

 1. برنامه زمانبندی مناقصه:

۱-۱- تاریخ انتشار اسناد در سامانه: مورخ ۲۸/۱۰/۹۸ می باشد.

۱-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز پنج شنبه مورخ ۰۳/۱۱/۱۳۹۸

۱-۳- جلسه پاسخ به سوالات(درصورت نیاز): ساعت ۱۰ صبح روزدو شنبه مورخ ۰۷/۱۱/۱۳۹۸

۱-۴- مهلت ارائه پیشنهادقیمت واسناد: ساعت ۱۹ روز دو شنبه مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۸

۱-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۸

۱-۶- زمان گشایش پاکت های «الف، ب و ج»: ساعت ۱۰ صبح روزسه شنبه مورخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۸

 1. شرایط متقاضیان:

۲-۱-توانایی انجام کار در مدت ۴۰۰ روز تقویمی

۲-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۲-توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۲-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۳-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳-۲- این پیمان (معادل ۱۵ درصد مبلغ قرارداد) پیش پرداخت دارد.

۳-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۳-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری آیین افتتاحیه سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آیین افتتاحیه سومین دوره ارزیابی مدل سرآمدی شرکت ملی گاز ایران با حضور مدیر عامل، مدیران و رؤسای ستادی، اعضای کمیته‌های تعالی سازمانی شرکت گاز استان قم و ارزیابان محترم به سرپرستی جناب مهندس اسماعیل پور و آقایان شریفی، پناهی نژاد، رضایی بخشی، سلیمانی و سرکار خانم اخلاقی در مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار گردید.

علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خوش آمد گویی به ارزیابان محترم، گزارشی از عملکرد این شرکت در یک سال اخیر ارائه نمود و افزود: شرکت گاز استان قم اقدامات بسیار مناسبی را در جهت بهره‌جویی از توانمندی‌های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصت‌ها و برآورده کردن نیازهای ذینفعان انجام داده است و بیان کرد: با توجه به تأثیر نظام‌های نوین مدیریتی بر افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و کلیه ذینفعان، به کارگیری استانداردهای سیستم‌های کیفیت و حرکت به سمت تعالی سازمانی در گاز قم یک خط مشی است.

وی حضور نیروهای متخصص، متعهد، با تجربه و باتقوا را از بزرگترین سرمایه‌های شرکت گاز استان قم برشمرد و تصریح کرد: استفاده از خرد جمعی و اخذ تصمیمات به صورت گروهی یکی از مؤلفه های موفقیت این شرکت می باشد.

ایشان تصریح کرد: ضریب نفوذ گاز شهری ۵/۹۹ درصد می‌باشد و نیم درصد باقیمانده مربوط به مناطقی است که تازه در حال احداث می باشند. وی افزود: ۶ شهر استان قم به متراژ ۳۶۰۰ کیلومتر گازرسانی شده است و نیز از ۱۵۶ روستا، تعداد ۱۱۵ روستا در حال بهره‌برداری از گاز می‌باشند و مابقی نیز در آستانه گازرسانی و یا بررسی می‌باشند

وی ادامه داد: ۱۳ شهرک صنعتی و ۱۰۰۰ واحد صنعتی گازرسانی شده است و به زودی ۶ شهرک صنعتی جدید از گاز بهره‌مند خواهند شد. ایشان همچنان بیان کرد که در حال حاضر پروژه گازرسانی به ۲۰ روستای قاهان که مناطقی بسیار سخت و سنگی می‌باشد در دست اقدام می‌باشد که با لطف خداوند و عزم و اراده همکاران و پیمانکاران شرکت گاز استان قم، ۱۲ روستا به بهره‌برداری رسیده است و مقرر گردیده مابقی آنها تا ایام الله دهه فجر سال جاری از گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

ایشان اذعان داشت: شرکت گاز استان قم، در نظرسنجی سازمان اداری و استخدامی مقام دوم را کسب نموده و نیز این شرکت اولین دستگاه برتر در زمینه عفاف و حجاب در استان قم معرفی گردیده است. وی افزود: این شرکت نیز در بحث وصول مطالبات در مقام دوم استان می باشد.

ایشان یادآور شد: این شرکت انجام فرآیند ارزیابی را جهت یادگیری و بهبود عملکرد سازمان، فرصتی مغتنم شمرده، و بر این نکته تأکید داشتند که انشاالله با انتقال و ثبت تجربیات موفق و ارائه نقاط بهبود، یادگیری‌هایی جهت بهبود مستمر صورت گیرد.

در ادامه آقای اسماعیل پور به عنوان سرارزیاب تیم ارزیابی گفت: کمیته‌های تعالی سازمانی سعی نمایند اقداماتشان را بر اساس منطق رادار ارائه نمایند. وی افزود که نیت ارزیابان تحریک ذهن مدیران کمیته‌ها و کارکنان به سمت و سویی است که غایت آن رسیدن به یادگیری و بهره‌وری و کارایی بهتر و عالی‌تر است. همچنین ارزیابان در سخنان خود بر این نکته تأکید داشتند که هدف از ارزیابی یک فرآیند یادگیری چند جانبه است که این نیز امری مفید در جهت تعالی سازمان تلقی می‌گردد.

شایان ذکر است، ارزیابان محترم طی سه روز از ۲۴ لغایت ۲۶ دی ماه به ارزیابی عملکرد شرکت گاز استان قم در قالب معیارها و زیر معیارهای مدل تعالی سازمانی و نتایج آن خواهند پرداخت که در هر حوزه کارشناسان شرکت به سؤالات ارزیابان پاسخ خواهند داد.

   

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

حرکت به سمت تعالی سازمانی، حرکتی است جهت دستیابی به رشد و بهبود مستمر

مدیرعامل شرکت گاز استان قم، از آمادگی و استقبال شرکت گاز استان قم را در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری افزود: این دوره ارزیابی با حضور ارزیابان محترم آقایان مهندس اسماعیل‌پور (سر ارزیاب)، شریفی، پناهی نژاد، رضایی بخشی، سلیمانی و سرکار خانم اخلاقی و نیز با حضور کمیته‌های تعالی سازمانی (رهبری و استراتژی، کارکنان، زنجیره تأمین، مالی، زیرساخت، دانش و تکنولوژی، مهندسی و اجرا، بهره‌برداری و روابط با مشتری، مسئولیت‌های اجتماعی) در تاریخ‌های ۲۴ لغایت ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در شرکت گاز استان قم برگزار می‌گردد.

ایشان یادآور شد: با توجه به اهمیت سیستم‌های مدیریتی و تعالی سازمانی به منظور شناسایی نقاط بهبود و توسعه رویکردها، این شرکت انجام فرآیند ارزیابی را جهت یادگیری و بهبود عملکرد سازمان، فرصتی ارزشمند دانسته، و پیمودن در مسیر تعالی سازمانی را به‌عنوان یک ابزار مفید، جهت رشد مستمر و دستیابی به مأموریت و اهداف کلان شرکت، در خط‌مشی کار قرار داده است.

وی در رابطه با رویکردهای کمیته‌ها اذعان داشت: با عنایت به اینکه رویکرد اصلی ارزیابی، یادگیری و افزایش دانش در سطح سازمان است، کارکنان رویکردهایشان را در قالب منطق رادار ارائه می‌نمایند و نیز در همین قالب ارزیابی می‌شوند، و باعث خوشنودی است که در این سال نسبت به سال گذشته، نه تنها رویکردهای کمیته‌ها تنوع و توسعه بیشتری داشته، بلکه رویکردهای سال گذشته نیز اصلاح شده، که این امر جزء اقدامات توسعه‌ای و بهبود سازمان بوده است.

نصیری تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های بعمل آمده، سعی شده نهایت همکاری و هماهنگی بین دبیرخانه تعالی و کمیته‌های تعالی سازمان در بالاترین حد ممکن، جهت آمادگی و حضور اثربخش در فرآیند تعالی سازمانی صورت گیرد وی از اقدامات ارزنده و شاخص امسال نسبت به سالهای قبل، فرایندهای مدیریت ریسک، مدیریت دانش، مدیریت OLA را نام برد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت تعالی سازمانی و بهره‌گیری سازمان‌ها برای حرکت رو به رشد، شرکت گاز استان قم در سال گذشته تقدیرنامه سه ستاره اخذ نموده، که امید است، با توجه به اقدامات انجام گرفته در جهت هر چه بهتر پیشرفت امور و با اتکا بر مساعدت مدیران و با تلاش‌های همه کارکنان و نیز با تعامل با کلیه ذینفعان این سازمان و با پیمودن مسیر صحیح تعالی، به بالاترین امتیاز ممکن دست یابد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی وصول مطالبات در سطح شهر قم

شماره مناقصه: ۲۵-۹۸

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی وصول مطالبات در سطح شهر قم

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، طبق اسناد و مستندات در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۱۷ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت‌ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

 1. برنامه زمان‌بندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۲۱/۱۰/۹۸ می‌باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه مورخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۸

۲-۳- جلسه پاسخ به سؤالات (در صورت نیاز): ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۵/۱۱/۱۳۹۸

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۸

۲-۵- زمان گشایش پاکت‌های «الف، ب و ج»: ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۸

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن تائید صلاحیت مناقصه گر از سوی اداره کار و امور اجتماعی مرتبط

۳-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورت‌های مالی ثبت شده در سامانه پردیس در صورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابر سقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان پیش پرداخت ندارد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمان‌های شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

 روابط عمومی شرکت گاز استان قم

صرفه جویی در هزینه‌ها با طرح حذف قبوض کاغذی گاز

رئیس امور مشترکین منطقه ۲ شرکت گاز استان قم گفت: طرح حذف کامل قبوض کاغذی نیازمند همکاری بیشتر مردم در ثبت و اعلام شماره های تلفن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، محسن ابرقویی افزود: همزمان با تصمیمات شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حذف قبوض کاغذی، برداشت اطلاعات تلفن از طریق سایت، سامانه پیامکی و پرسنل کنتورخوان در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مشترکین می توانند شماره تلفن همراه خود را از طریق سامانه پیامکی با ارسال پیامک به صورت (از چپ به راست: عدد یک – علامت ستاره – شماره اشتراک) (شماره اشتراک*۱) به شماره ۱۰۰۰۱۹۴ و یا مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به آدرس http://ghabz.nigc.ir جهت دریافت پیامکی قبوض ثبت نمایند.

وی در ادامه از فعالسازی امکانی برای تغییر و حذف شماره تلفن ها در این سامانه خبر داد و گفت: با ارسال پیامک به صورت (از چپ به راست: عدد دو – علامت ستاره – شماره اشتراک) (شماره اشتراک*۲) به ۱۰۰۰۱۹۴ می توان نسبت به حذف شماره تلفن همراه اقدام نمود.

ابرقویی با تأکید بر اهمیت اجرای این طرح گفت: در صورت اجرای کامل آن و ثبت همه شماره تلفن ها از مشترکین، در هزینه‌های شرکت صرفه جویی خواهد شد و این هزینه صرف امور مهم‌تر در ارائه خدمات رسانی بهتر به مشترکین خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر علاوه بر ارسال قبض کاغذی، میزان مصرف و بدهی مشترکین از طریق پیامک نیز به مشترکین اعلام می شود تا مردم در فصل سرما دچار سردرگمی و مشکل نشوند.

وی یادآور شد: این طرح در راستای ارائه خدمات بهتر در بستر دولت الکترونیک و رفع مشکلاتی چون عدم دریافت قبض کاغذی به دست مشترکین به ویژه در مجتمع های مسکونی بزرگ انجام می شود تا همه مشترکین از میزان مصرف و صورتحساب خود مطلع باشند.

وی در پایان از فعالسازی و بهره برداری امکان پرداخت قبوض و استعلام صورتحساب از طریق نرم افزار بله طی چند روز آینده خبر داد و افزود: از این طریق نیز مشترکین می توانند به راحتی قبوض گاز خود را پرداخت کنند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب