منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

جلسه هماهنگی و آماده باش نیروهای شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، با توجه به آغاز روز کاری سال جدید، جلسه هماهنگی اولیه با رعایت تمهیدات بهداشتی متناسب با پروتکل ابلاغی برگزاری جلسات، با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و اعضاء کمیته مقابله با ویروس کرونا در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱/۵ در سال کنفرانس ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک سال جدید از زحمات کلیه همکاران که با تلاش های دلسوزانه خود و به رغم مشکلات و کمبودها و تنگناهای جدی اقتصادی موفق به اجرای اهداف استراتژیک شرکت شده اند، تشکر و قدردانی نمود.

همچنین از پیگیری ها و هماهنگی های مسئول و اعضاء کمیته مقابله با ویروس کرونا در اجرای پروتکل های ابلاغی رعایت مسائل بهداشتی تشکر و بر پیگیری موارد مرتبط تأکید داشتند.

در ادامه جلسه ضمن تأکید بر حفظ آماده باش نیروهای عملیاتی و ارائه خدمات ضروری به مردم، بر رعایت بهداشت و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تأکید شد.

ساعت کاری کارکنان واحدهای غیر عملیاتی نیز بر اساس دستورالعمل‌های صادره از شرکت ملی گاز ایران و استانداری تنظیم شد.

با توجه به خطر سیل در استان، مقرر شد گروه‌های عملیاتی اقدامات لازم را برای تمهیدات مقابله با سیل انجام دهند.

همچنین مقرر شد واحدهای مختلف شرکت، آمادگی لازم را جهت انجام خدمات داشته باشند و کارکنان نیز ضمن اجتناب از سفرهای خارج از شهر، به صورت دورکاری امور محوله را انجام دهند و در مواقع نیاز، به شرکت فرا خوانده شوند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تقدیر مدیرعامل شرکت گاز استان از ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت طی پیامی به ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم، به پاس اقدامات صورت گرفته در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و اقدامات بسیار خوب و مؤثر در حوزه سلامت، تقدیر و تشکر به عمل آورد. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر عظیمی

ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم

با عرض سلام و احترام

کدامین کلام در قاموس طبیعت زیباتر از مهربانی و کدامین غزل در کتاب هستی شورانگیزتر از خدمت به همنوعان است و بالاتر از همه چه لذتی دل‌نشین‌تر از نشاندن لبخندی بر لب‌ها و تسکین دردها و مرهم نهادن بر زخم‌ها و جان انسانی را حیات دوباره بخشیدن که به مصداق آیه شریفه « و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا » هر کس نفسی را حیات بخشد همانند آن است که همه انسان ها را حیات بخشیده است.

اینک به پاس اقدامات صورت گرفته در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و اقدامات بسیار خوب و مؤثر در حوزه سلامت و همچنین مبارزه با ویروس جدید کرونا که نشان از جدیت، پیگیری و تلاش جنابعالی دارد را ارج نهاده، این لوح سپاس به رسم یادبود تقدیم حضور پر مهرتان می گردد.

امید است در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج) و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

علیرضا نصیری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم

آگهی تملک زمین مسیر خط لوله گازرسانی به صنایع و مرغداری‌های کهک ـ ونارچ

«آگهی تملک زمین مسیر خط لوله گازرسانی به صنایع و مرغداری‌های کهک ـ ونارچ»

شرکت گاز استان قم در راستای تحقق اهداف دولت با اختیارات حاصله از قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران ؛ لایحه قانونی نحوه خرید و تملک اراضی برای اجرای طرحهای عمرانی و نظامی دولت مصوب۱۳۵۸و سایر مقررات موضوعه قصد تملک قانونی مسیر خط لوله گاز به طول ۲۱۳۰۰ متر و عرض ۵ متر مجموعا به مساحت ۱۰۶۵۰۰ متر مربع را طبق نقشه ذیل دارد.به همین منظورازکلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مدعی حق/مالکیت تقاضا دارد جهت کسب اطلاع از مسیر خط لوله و رفع هر گونه ابهام با همراه داشتن اصل مدارک مالکیت و حقوق قانونی ظرف مدت ۱۵ روز از تاریخ انتشار دومین آگهی به امور حقوقی این شرکت مستقر در ساختمان مرکزی به نشانی قم خیابان امام خمینی- حد فاصل میدان امام خمینی (ره) و میدان شهید زین الدین کوچه شماره ۱۸ مراجعه نمایند . بدیهی است در صورت استنکاف از واگذاری و عدم مراجعه در مهلت مقرر ، برابر قوانین و مقررات اقدام خواهد شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

گفتگو با برادر شهید علی آرزو به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای روز بزرگداشت شهدا (۲۲ اسفند)، با یکی از همکاران خانواده شهید این شرکت مصاحبه ای انجام شد که در ذیل گفتگوی خبرنگار ما با ایشان می باشد. همچنین شایان ذکر است که شرکت گاز استان قم دارای ۱۸ پرسنل از خانواده محترم شهدا می باشد.

ابتدا ضمن معرفی خود، زندگینامه مختصری از برادرتان بفرمایید.

اینجانب رسول آرزو فرزند حسین، برادر شهید علی آرزو هستم. برادرم در سال ۱۳۴۵ چشم به جهان گشود و پس از طی مراحل تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و در آستانه شرکت در آزمون کنکور در سن ۲۱ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

برادرتان کی و چطور به شهادت رسید؟

برادر بی سیم چی بود و در تاریخ ۱/۹/۱۳۶۶ در سن ۲۱ سالگی در حاج عمران بر اثر اثابت ترکش به شهادت رسیدند.

نظر ایشان در مورد شهادت چه بود؟

ایشان شهادت را لطف خداوند بر بنده اش می دانستند و اعتقاد داشتند اگر اعمال انسان در دنیا در راستای دین مبین اسلام باشد، خداوند شهادت را نصیبش می نماید.

عکس العمل پدر و مادر و خودتان در مقابل شهادت ایشان چه بود؟

از دست دادن فرزند با اخلاق، متدین و مردم دار برای پدر و مادرم سخت بود، لیکن شهادت افتخاری بود که سختی را برای ایشان قابل تحمل نموده بود.

از ویژگی های اخلاقی ایشان در طول زندگی پربارشان برای ما بگویید.

ایشان به خوش اخلاقی، تدین، مردم داری و احترام به پدر و مادر و خانواده در بین همسایگان و فامیل مشهور بود.

از آرزوها و خواسته هایش بگویید، بزرگترین آرزویش چه بود؟

یکی از آرزوهایش ادامه تحصیل و تبدیل شدن به شخصی که بتواند برای کشورش مفید باشد، بود؛ و همچنین همانگونه که در وصیت نامه اش گفته است، آرزویش شهادت بوده است.

آیا پس از شهادت، حضورش را در زندگیتان حس می کنید. آیا تا به حال شده به خاطر مشکلی، توسلی به شهید انجام دهید.

بنده هر مشکلی که پیش بیاید یا هر حاجتی که داشته باشم، یکی از کارهایی که انجام می دهم بر سر مزار پدر، مادر و برادر شهیدم می روم و از ایشان می خواهم برای برآوردن حاجت و یا رفع مشکلات، دعایم کنند که در اکثر موارد مشکلاتم مرتفع شده است.

سه شاخصه اصلی شخصیتی ایشان کدامند؟

راستگویی و درستکاری، دینداری و احترام به بزرگترها از شاخصه های شخصیتی ایشان بود.

آیا خصوصیات شخصیتی ایشان در اطرافیان ظهور و بروز یافته است؟

همه خانواده سعی کرده ایم از خصوصیات شخصی برادر بزرگم الهام گرفته و مثل ایشان باشیم.

برادر شهید بودن، چه مسئولیتی بر دوش شما در قبال جامعه می گذارد؟

واقعاً مسئولیت سخت و سنگینی می باشد که برادر شهید بودن بر دوش ما گذاشته است. اینکه خدای ناکرده کاری نکنیم که نام ایشان و پدر بزرگوارم که از خوش نام های محل بودند زیر سؤال برود. با توجه به وضعیت فعلی جامعه (داخلی و خارجی) که کارها و رفتارهای شخصی را به پای شهداء، اسلام و نظام می نویسند، نتوانند سوء استفاده کنند.

شما چگونه رسالت ایشان در قبال جامعه را جامع عمل می پوشانید؟

با انجام دادن درست و صحیح وظایف محوله و رسیدگی به مشکلات مردم و سعی در رفع آنها می توانیم رسالت ایشان را ادامه دهیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی تعمیرات شبکه، انشعابات، حفاظت از زنگ و ابزار دقیق اداره گاز منطقه یک قم

شماره مناقصه: ۳۰-۹۸

«تجدید فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی تعمیرات شبکه، انشعابات، حفاظت از زنگ و ابزار دقیق اداره گاز منطقه یک قم

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی فشرده موضوع فوق، با شرح کلی نگهداری، تعمیرات شبکه، انشعابات، حفاظت از زنگ و ابزار دقیق اداره گاز منطقه یک و شهر قنوات و خدمات بهره برداری، امداد و گازبانی شهر و روستاهای تابعه اداره گاز منطقه یک، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۳ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۲۰/۱۲/۹۸ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۰۱/۱۳۹۹

۲-۳- جلسه پاسخ به سوالات : ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۳۰/۰۱/۱۳۹۹

۲-۴- مهلت ارائه پیشنهاد : ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۰۶/۰۲/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی : ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۰۷/۰۲/۱۳۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت های” الف، ب و ج” : ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۳/۰۲/۱۳۹۹

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۷۳۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان پیش پرداخت دارد.( برابر پانزده درصد (۱۵%) مبلغ اولیه پیمان)

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آمادگی شرکت گاز استان قم برای مقابله با ویروس کرونا

در راستای عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر موظف بودن همه دستگاه‌ها بر همکاری همه جانبه با وزارت بهداشت در پیشگیری، کنترل و مهار ویروس کرونا، شرکت گاز استان قم اقداماتی در این راستا انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه تمام اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا را انجام می‌دهیم گفت: به حول و قوه الهی با تمهیدات پیشگیرانه، رعایت بهداشت فردی، تقویت سیستم ایمنی خود و نداشتن هرگونه اضطراب و نگرانی خواهیم توانست بر این ویروس غلبه کرده، بر اوضاع مسلط و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

نصیری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمام همکاران به خصوص کارگروه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان قم خاطرنشان کرد: در همان روزهای آغازین شیوع این ویروس، کارگروهی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان قم تشکیل شد و اقداماتی نیز برای مقابله با این ویروس نیز به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت از استان قم، خاطرنشان کرد: در جلسات این کارگروه مقرر شد، خدمات غیرحضوری به مشترکین شرکت گاز استان قم جهت تردد کمتر به ادارات گاز استان قم صورت گیرد.

این مقام مسئول تأکید کرد: حسب ابلاغ کتبی ستاد شرکت ملی گاز ایران و مصوبات کمیته استانی در راستای مقابله با ویروس کرونا و رعایت بهداشت مقرر شد، رستوران، نماز جماعت و مراسم زیارت عاشورای روزهای دوشنبه، موکول به رفع مشکلات موجود گردید.

ایشان همچنین در ادامه از تجهیز همکاران کنتور خوان به ماسک و وسایل ضدعفونی‌کننده خبر داد و افزود: اقداماتی نظیر حذف ثبت اثر انگشت کارکنان، توزیع دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی‌کننده بین کارکنان، حذف جلسات غیرضروری و کلاس‌های آموزشی نیز انجام شده است.

وی ضمن تأکید بر ارائه خدمات به صورت غیرحضوری و تلفنی افزود: جهت جلوگیری از مراجعات حضوری به ادارات گاز استان، این شرکت طی اطلاعیه‌ای شماره تلفن‌های واحدهای مختلف را به دستگاه‌های اجرایی استان اعلام نمود.

نصیری در پایان اظهار داشت: تلاش‌های پزشکان، پرستاران، خدمه و کلیه پرسنل خدوم و زحمت‌کش که این روزها در خط مقدم این حرکت جهادی هستند قابل تقدیر و ستایش است. ایشان همچنین از زحمات همکاران حوزه منابع انسانی، HSE، روابط عمومی و دیگر اعضای کارگروه مقابله با ویروس کرونا شرکت گاز استان قم در راستای صیانت از حفظ سرمایه‌های ارزشمند انسانی شرکت با ارائه خدمات بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا، سپاسگزاری نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید بودارکننده ایستگاه CGS100.000m3/h

شماره مناقصه: ۲-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید بودارکننده ایستگاه CGS100.000m3/h

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، با شرح کلی خرید دو عدد بودارکننده ایستگاه مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات در اسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۱ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۱۴/۱۲/۹۸ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه : تا ساعت ۱۹ روزپنج شنبه مورخ ۲۲/۱۲/۱۳۹۸

۲-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: درصورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۰۱/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی فنی: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۲۳/۰۱/۱۳۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت قیمت متعاقبا پس از ارزیابی فنی اعلام می گردد.

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۲۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) و دارا بودن تاییدیه های لازم

۳-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (چهارصد و پنجاه میلیون ریال) به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت ارائه مبلغ پیشنهادی بالای ۱۰ برابر سقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق ‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس ۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید هیتر ایستگاه CGS100.000m3/h

شماره مناقصه: ۱-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید هیتر ایستگاه CGS100.000m3/h

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، با شرح کلی خرید دو عدد هیتر ایستگاه مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات در اسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۲ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۱۷/۱۲/۹۸ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روزپنج شنبه مورخ ۲۲/۱۲/۱۳۹۸

۲-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: در صورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۱۷/۰۱/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی فنی: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۸/۰۱/۱۳۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت قیمت متعاقبا پس از ارزیابی فنی اعلام می گردد.

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۲۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۳-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (هشتصد میلیون ریال) به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت ارائه مبلغ پیشنهادی بالای ۱۰برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس ۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب