منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی حذف حوضچه ها وساقه بلند و مدفون نمودن شیرهای شبکه توزیع و تغذیه استان قم

شماره مناقصه: ۲۸-۹۸

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی حذف حوضچه ها وساقه بلند و مدفون نمودن  شیرهای شبکه توزیع و تغذیه استان قم

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد تجدید مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با ارزیابی فشرده موضوع فوق، با شرح کلی حذف حوضچه ها، بلند کردن ساقه شیرهای خط تغذیه وشبکه و حذف ۱۰۰ حوضچه شیرها، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰۷ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱-تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۸/۲/۹۹ می باشد.

۲-۲-مهلت دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۲۰/۲/۹۹

۲-۳- جلسه  پاسخ به سوالات: در صورت نیاز متعاقبا اعلان می گردد

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روزشنبه مورخ ۳/۳/۹۹

۲-۵-زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی: ساعت ۹ صبح روزسه شنبه مورخ ۶/۳/۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت های” الف، ب و ج” : ساعت ۹  صبح روزسه شنبه مورخ ۲۰/۳/۹۹

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱-توانایی انجام کار در مدت ۷۲۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۳-توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴-توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲-این پیمان پیش پرداخت دارد.( برابر پانزده درصد (۱۵%) مبلغ اولیه پیمان)

۴-۳-شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴-در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تقدیر استاندار قم از مدیرعامل شرکت گاز استان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، استاندار قم طی پیامی از برنامه ها و عملکرد شرکت گاز استان قم در امر توسعه و ترویج نماز، تقدیر و تشکر کرد. متن پیام بدین شرح است:

 

جناب آقای علیرضا نصیری

مدیرعامل محترم شرکت گاز استان قم

سلام علیکم

با عنایت به ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز در مورد برنامه ها و عملکرد ادارات استان در امر توسعه و ترویج نماز در سال ۱۳۹۷ و بر اساس نظر هیأت داوران، ستاد مذکور آن دستگاه را شایسته تقدیر ویژه می داند.

ضمن تبریک این موفقیت به جنابعالی از سعی و تلاش اعضای شورا و کلیه دست اندرکاران اقامه نماز آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده، امید است تلاش های انجام شده مورد عنایت خداوند متعال قرار گیرد و در راه گسترش فرهنگ نورانی نماز، همواره موفق و مؤید باشید.

بهرام سرمست

راه اندازی ویدئو کنفرانس در شرکت گاز استان قم

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به برگزاری جلسات تصمیم گیری و عملیاتی مدیران این مجموعه و توجه به پروتکل‌های ابلاغی در فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، تصمیم به تجهیز سیستم ویدئو کنفرانس گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری بیان کرد: تکنولوژی ویدیو کنفرانس این امکان را می دهد که به واسطه برخورداری از ترمینال‌های سخت افزاری یا نرم افزاری و با کمک یک بستر مخابراتی مناسب، ارتباط زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند مکان مختلف را بصورت همزمان برقرار نماید.

وی در ادامه افزود: با تأکید بر اینکه به اشتراک گذاشتن اسناد، فایلهای کامپیوتری، نمودارها و هر فایل تصویری، از دیگر امکانات این تکنولوژی ارتباطی می باشد اظهار داشت: انجام جلسات به صورت ویدئو کنفرانس، باعث کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت و از همه مهمتر کمک به فاصله گذاری بیشتر جهت پیشگیری از ویروس کرونا نیز شده است.

ایشان همچنین در راستای بهره برداری از سیستم ویدئو کنفرانس از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز تقدیر و تشکر نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت گاز استان قم، از آقای مهندس علیرضا زند رئیس بازرسی فنی به پاس قریب به سه دهه تلاش، تجلیل به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیر عامل این شرکت گفت: بالاترین افتخار برای هر انسانی این است که  او را با نام نیک یاد کنند و همکار بازنشسته شده ما، آقای علیرضا زند از با اخلاق‌ترین، بی حاشیه‌ترین و یکی از تواناترین همکاران ما بود و همیشه یادش برای ما به یادگار خواهد ماند.

علیرضا نصیری بیان داشت: باید حرمت و کرامت این عزیزان که بهترین سال‌های عمرشان را در راه خدمت به جامعه صرف کرده‌اند حفظ شود و از تجربه ارزشمند آنان استفاده گردد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های ایشان ادامه داد: فعالیت قریب به سه دهه آقای مهندس زند، همواره مایه خیر و برکت در این مجموعه بوده است.

همچنین در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس و تقدیر  از تلاش های ارزنده ایشان تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

در سال ۹۸ تعداد ۱۸۴ مورد ملاقات حضوری مدیرعامل شرکت گاز استان قم با مردم انجام شده است

در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و سیاست های شرکت گاز استان قم مبنی بر پاسخگویی بدون واسطه به ذینفعان، طبق سنوات گذشته جلسات ملاقات مردمی با مدیر عامل در سال ۱۳۹۸ به طور منظم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت گفت: در سال گذشته حداقل تعداد ۱۸۴ مورد ملاقات حضوری با مردم برگزار شده و علاوه بر آن تعداد زیادی ملاقات های بدون هماهنگی نیز در هر هفته صورت گرفته است.

علیرضا نصیری اظهار داشت: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام فوری برای حل آنان در چارچوب قانون در راستای مدیریت موثر، کارآمد و جهادی است.

وی یکی از استراتژی های محوری شرکت گاز استان قم، سرآمدی در عملیات و ارتقاء بهره وری و همچنین پاسخگویی سریع و صریح به درخواست های مشترکین عنوان کرد و افزود: اجرای صحیح این اصل حمایت از ارزش های والای انسانی را به دنبال دارد.

نصیری در ادامه بیان داشت: هر گونه خدمت و تلاش در جهت رضایت ارباب رجوع و مراجعانی که به خدمات ما نیاز دارند، رضایت و خشنودی خداوند را بدنبال دارد، پاسخگویی همراه با احترام قطعاً مصداق عبادت است.

وی تصریح کرد: بایستی نیازهای مشتریان درون سازمان و برون سازمانی شناسایی شود تا نهایتاً تمامی پیشنهادات منجر به صرفه جویی، سرعت عمل و رضایت ارباب رجوع حاصل گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به اینکه روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۷ الی ۹ صبح برای ملاقات حضوری همکاران محترم ( اعم از: رسمی، قرارداد مستقیم و ابواب جمعی پیمانکاران حجمی) و از ساعت ۹ صبح تا پایان وقت اداری برای ملاقات حضوری با مردم اختصاص یافته، بیان کرد: تمامی مشترکین شرکت گاز استان قم و متقاضیان ترجیحاً با هماهنگی با دفتر جهت تسریع در انجام کارها می توانند بصورت حضوری مشکلات خود را با مدیرعامل مطرح نمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله های فولادی ۱۶″ و۲۴″

شماره مناقصه: ۳۱-۹۸

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید مناقصه

فراخوان مناقصه عمومی  یک مرحله ای خرید  لوله های فولادی ۱۶″ و۲۴″

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، باشرح کلی خرید لوله‌های فولادی ۱۶″ به متراژ۶۸۰۰ متر و ۲۴″ به متراژ ۱۲۲۰۰ متر مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات در اسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰۶ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱-تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۳۰/۰۱/۹۹ می باشد.

۲-۲-مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه : تا ساعت ۱۹ روزچهار شنبه مورخ ۱۰/۰۲/۱۳۹۹

۲-۳-جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: درصورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روزدوشنبه مورخ ۲۲/۰۲/۱۳۹۹

۲-۵-زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۳/۰۲/۱۳۹۹

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱-توانایی انجام کار در مدت ۹۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۳-۴-توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶,۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵-ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱-ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲-این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳-شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴-در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس ۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵ و  ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir  ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید بودارکننده ایستگاه CGS100.000m3/h

شماره مناقصه: ۲-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید مناقصه

فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید بودارکننده ایستگاه CGS100.000m3/h

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، باشرح کلی خرید دو عدد بودارکننده ایستگاه مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات در اسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰۴ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۳۰/۰۱/۹۹ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روزچهارشنبه مورخ ۱۰/۰۲/۱۳۹۹

۲-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: درصورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روزدوشنبه مورخ ۲۲/۰۲/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی فنی: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۳/۰۲/۱۳۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت قیمت متعاقبا پس از ارزیابی فنی اعلام می گردد.

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۲۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۳-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ  ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (چهارصد و پنجاه میلیون ریال) به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت ارائه مبلغ پیشنهادی بالای ۱۰ برابر سقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله های فولادی ۱۲″ و۱۶″

شماره مناقصه: ۳۳-۹۸

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله های فولادی ۱۲″ و۱۶″

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، با شرح کلی خرید لوله های فولادی ۱۶″ به متراژ۵۷۰ متر ۱۲″ به متراژ ۱۲۰ متر مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات دراسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۲۹ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۲۵/۰۱/۹۹ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۰۶/۰۲/۱۳۹۹

۲-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: در صورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز پنج شنبه مورخ ۱۸/۰۲/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت: ساعت ۸:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۳/۰۲/۱۳۹۹

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۹۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۳-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ
۵۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس (در صورت ارائه قیمت بالای ۱۰ برابر سقف معاملات متوسط)

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی تهیه کسری نقشه های ازبیلت (چون ساخت) خطوط گاز سطح استان قم

شماره مناقصه: ۲۴-۹۸

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی تهیه کسری نقشه­های ازبیلت (چون ساخت) خطوط گاز سطح استان قم

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی تجدید شده یک مرحله ای با ارزیابی فشرده موضوع فوق، با شرح کلی تهیه و ترسیم نقشه­های ازبیلت (چون ساخت) در مختصات جغرافیایی U.T.M خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز (فولادی و پلی اتیلن) سطح استان قم که دارای کروکی و مستندات می­باشند و فاقد کروکی و مستندات می باشند به متراژ مندرج در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۶ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۲۳/۰۱/۹۹ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه  : تا ساعت ۱۹ روز پنج شنبه مورخ ۰۴/۰۲/۹۹

۲-۳- جلسه پاسخ به سوالات(درصورت نیازمتعاقبا اعلان می گردد)

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه : ساعت ۱۹ روزپنج شنبه مورخ ۱۸/۰۲/۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی : ساعت ۱۰ صبح روزشنبه مورخ ۲۰/۰۲/۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت های” الف ، ب و ج”  : ساعت ۱۰  صبح روزسه شنبه مورخ ۰۶/۰۳/۹۹

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ
۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان پیش پرداخت دارد.( برابر پانزده درصد (۱۵%) مبلغ اولیه پیمان)

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵تماس۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir  ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید هیتر ایستگاه CGS100.000m3/h

شماره مناقصه: ۱-۹۹

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی»

فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید هیتر ایستگاه CGS100.000m3/h

 1. شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای با ارزیابی ساده موضوع فوق، باشرح کلی خرید دو عدد هیتر ایستگاه مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات دراسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۸۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۲ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
 2. برنامه زمانبندی مناقصه:

۲-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۲۳/۰۱/۱۳۹۹ می باشد.

۲-۲- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روزدو شنبه مورخ ۰۴/۰۲/۱۳۹۹

۲-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: درصورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۲-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روزدوشنبه مورخ ۱۵/۰۲/۱۳۹۹

۲-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی فنی: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۶/۰۲/۱۳۹۹

۲-۶- زمان گشایش پاکت قیمت متعاقبا پس از ارزیابی فنی اعلام می گردد.

 1. شرایط متقاضیان:

۳-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۲۰ روز تقویمی

۳-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳-۳- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۳-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ
۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال(هشتصد میلیون ریال) به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۳-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت ارائه مبلغ پیشنهادی بالای ۱۰برابرسقف معاملات متوسط

 1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نمیباشد.

۴-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ تماس ۳۶۱۲۱۳۷۳-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۴-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب