منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آگهی تجدید مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی توسعه شبکه شهری قم، مرحله ۴۶ (PC)

شماره مناقصه: ۲۱-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید اگهی

فراخوان مناقصه عمومی توسعه شبکه شهری قم، مرحله ۴۶ (PC)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی فشرده توسعه شبکه شهری قم (مرحله ۴۶) بطول تقریبی ۱۰۰۰۰ متر، طبق مستندات در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۴۰ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می‌باشد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

  1. برنامه زمانبندی مناقصه:

۱-۱-تاریخ انتشار اسناد در سامانه: مورخ ۲۸/۸/۹۹ می باشد.

۱-۲-مهلت دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه مورخ ۱۰/۹/۱۳۹۹

۱-۳-جلسه پاسخ به سوالات(درصورت نیازمتعاقبا اعلام می گردد)

۱-۴- مهلت ارسال پاکت پیشنهاد قیمت و اسناد: ساعت ۱۹ روز دوشنبه مورخ ۲۴/۹/۱۳۹۹

۱-۵-زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۵/۹/۱۳۹۹

۱-۶-زمان گشایش پاکت های” الف، ب و ج”: ساعت ۹ صبح روزسه شنبه مورخ ۹/۱۰/۱۳۹۹

  1. شرایط متقاضیان:

۲-۱-توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی

۲-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۲-۳-توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۲-۴-توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۵-ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

  1. نکات قابل توجه:

۳-۱-ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳-۲-این پیمان (معادل ۱۵ درصد مبلغ قرارداد) پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نیز می باشد.

۳-۳-شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳-۴-در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ ویا۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵و۳۶۱۲۱۲۰۶-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۳-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

برگزاری سومین جلسه هماهنگی آمادگی شرکت گاز استان قم برای فصل سرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، به درخواست مدیرعامل، سومین جلسه هماهنگی آمادگی شرکت گاز استان قم در فصول سرد با حضور اعضای هیئت مدیره و تعدادی از رؤسای ستادی در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/۲۱ در سالن باقرالعلوم (ع) این شرکت برگزار گردید.

در این جلسه علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌های صورت گرفته، بر آمادگی کلیه کارکنان به ویژه کارکنان واحد بهره‌برداری در فصل سرد در ارائه خدمات مطلوب و مستمر تأکید نمود و در این خصوص گفت: بازدید و بررسی تأسیسات از جمله ایستگاه‌های گاز و خطوط و شبکه و شیرهای گاز در اولویت کاری واحد بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در ادامه این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از کلیه واحدها و نواحی گازرسانی و کارکنان شرکت که با جدیت تمام تلاش صادقانه در گسترش گازرسانی و ارائه خدمت در سطح استان انجام وظیفه می نمایند، تأکید بر وصول مطالبات شرکت و برخورد مناسب با ارباب رجوع را نیز سفارش نمودند.

ایشان در ادامه بر حفظ آمادگی شرکت گاز استان بر مقابله با فصول سرد اشاره نمود و  اظهار داشت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفیت شرکت و آمادگی تجهیزات و تأسیسات گازرسانی برای تأمین گاز پایدار و مستمر و ایمن برای مشترکین استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اهمیت تأمین سوخت جایگزین از سوی سازمان‌های خدمات رسان، صنایع پر مصرف و خدمات عمومی افزود: تمامی سازمان های خدمات رسان و صنایع پر مصرف و خدمات عمومی از قبیل نانوایی ها، بیمارستان ها و … بایستی به سوخت دوم مجهز گردند و ادارات گاز استان هماهنگی‌های لازم را انجام و اطلاع‌رسانی نمایند.

نصیری همچنین مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین را خواستار شد و افزود: مدیریت مصرف گاز یکی از مهمترین موضوعاتی است که در صورت رعایت آن از سوی مشترکین، علاوه بر صرفه اقتصادی برای مشترکین از بروز مشکلات در پیک مصرف جلوگیری می‌کند.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت: استفاده از درب و پنجره‌های دوجداره، رعایت دمای رفاه (۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد)، پوشیدن لباس گرم، نصب پرده‌های ضخیم، بهره‌گیری از نور و گرمای طبیعی در طول روز و استفاده از بخاری‌های استاندارد با ضریب بازدهی بالا از جمله عواملی است که می‌توانند در مصرف بهینه گاز طبیعی مؤثر باشند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

تقدیر معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از شرکت گاز استان در راستای مدیریت صحیح بیماری کووید ۱۹

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای مدیریت بیماری کووید ۱۹، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در دستگاه های اجرایی، بازرس بهداشت حرفه ای به اتفاق نماینده محترم استانداری در روز شنبه مورخ ۱۷/۸/۱۳۹۹ از شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آورند.

در راستای این بازدید، معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، شرایط شرکت گاز استان قم را از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مناسب ارزیابی کرد و افزود: تلاش‌های ارزنده کارکنان این شرکت در انجام اقدامات کنترلی و نظارت مستمر بر پیاده‌سازی آن قابل تقدیر و بی تردید زمینه‌ساز حفظ سلامت کارکنان و مراجعین به آن مرکز خواهد بود.

گفتنی است از ابتدای شیوع ویروس کرونا، ستاد مقابله با کرونا در شرکت گاز استان قم ایجاد گردید و به صورت مستمر ضمن پایش سلامت کارکنان، اقدامات متناسب جهت جلوگیری از شیوع این بیماری انجام شد. از جمله این اقدامات می‌توان به تغییر روش ثبت ورود و خروج کارکنان، توزیع ماسک و اقلام حفاظت فردی بین پرسنل، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تلاش برای الکترونیکی کردن خدمات و …، اشاره کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان قم از وضعیت گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان

مدیرعامل شرکت گاز استان قم، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/۱۲ از وضعیت گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری در این بازدید اجرای این پروژه را یکی از مهمترین پروژه‌های گازرسانی در سطح روستاهای استان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر کلیه شهرهای استان قم و همچنین کلیه روستاهایی که قابلیت و امکان گازرسانی داشته‌اند از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: اجرای به موقع و سریع‌تر پروژه‌های گازرسانی می‌تواند بستر لازم برای ارتقاء و جهش بخش تولید را فراهم کند.

نصیری با اشاره به اینکه کلیه روستاهایی که قابلیت گازرسانی داشته‌اند، از نعمت گاز برخوردارند، گفت: این شرکت با وجود برخی محدودیت‌ها، برنامه‌هایی برای گازرسانی به سایر روستاهای استان را دنبال خواهد کرد.

به گفته وی در بخش روستایی، اتمام طرح‌های توسعه گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان و روستای خرم آباد و در بخش شهری تقویت و بازنگری در شبکه‌های گازرسانی را از دیگر طرح‌های توسعه‌ای و در دست اقدام این شرکت است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

طرح پژوهشی تحلیل حرارتی کوره‌های پخت آهک در استان قم

رئیس واحد پژوهش شرکت گاز استان قم گفت: درصورت اصلاح در کوره های پخت آهک میزان مصرف گاز تا ۴۰ درصد کاهش می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا سلطان عینی افزود: علی‌رغم ورود فن‌آوری‌های نوین در عرصه پخت سنگ‌آهک، هنوز تولید آهک به روش‌های سنتی به دلیل کم بودن سرمایه اولیه و سهولت کارکرد رایج می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد این کوره‌ها از نظر (میزان مصرف انرژی، میزان تولید آلاینده وکیفیت محصول) با استانداردهای ملی اختلاف قابل‌توجهی، حدوداً ۴۰ درصدی دارد.

وی ادامه داد: در این راستا شرکت گاز استان قم، با توجه به وجود  تعداد قابل‌توجهی از کوره‌های مذکور در سطح استان، اقدام به تعریف پروژه پژوهشی «تحلیل حرارتی کوره‌های پخت آهک به‌منظور ارائه راهکارهای کاهش مصرف سوخت» نموده است.

سلطان عینی اضافه کرد: شرکت گاز استان قم با استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی نخبه وظیفگی و همچنین بدون صرف هیچ‌گونه هزینه در رابطه با پژوهش مذکور و  نیز در راستای اهداف وزارت نفت (در بازه زمانی ۹۸-۹۹) نمود.

به گفته وی با بررسی‌ها و تحقیقات علمی انجام‌شده در طرح پژوهشی مذکور و هم‌چنین  آسیب‌شناسی به‌عمل‌آمده در طی محاسبات تحلیلی، مشخص گردید که بیشترین سهم تلفات حرارتی مربوط به گازهای داغ خروجی از کوره‌های سنتی و هم‌چنین تلفات حرارتی به روش‌های متفاوت، از دیواره کوره‌های دوار می‌باشد.

وی تاکید کرد: در صورت به کار بستن راهکارهای بهبود پیشنهادی در پژوهش انجام‌شده در سطوح گسترده جغرافیایی می‌توان تا ۴۰ درصد صرفه‌جویی مناسب در مصرف گاز در این‌گونه کوره‌ها به وجود آورد.

این مقام مسئول ادامه داد: با امکان‌سنجی اقتصادی به‌عمل‌آمده با قیمت‌های کنونی گاز، علاوه بر بازگشت سرمایه در زمان بسیار مناسب، زمینه برای ارزآوری حاصل از صادرات گاز نیز، فراهم خواهد شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله فولادی ۲۴ اینچ

شماره مناقصه: ۲۴-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله فولادی ۲۴ اینچ

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی موضوع فوق، با شرح کلی خرید لوله فولادی ۲۴به متراژ ۱۲۲۰۰ متر مطابق با آخرین استاندارد IGS که جزئیات دراسناد مناقصه توضیح داده می شود، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۹ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir می‌باشد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

  1. برنامه زمانبندی مناقصه:

۱-۱- تاریخ انتشار اسناد مناقصه در سامانه: مورخ ۱۸/۸/۹۹ می باشد.

۱-۲- مهلت دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز پنجشنبه مورخ ۲۹/۸/۱۳۹۹

۱-۳- جلسه توضیح اسناد / پاسخ به سوالات: در صورت نیاز اطلاع رسانی میشود.

۱-۴- مهلت عودت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۱۶/۹/۱۳۹۹

۱-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی: ساعت ۹:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۸/۹/۱۳۹۹

۱-۶- زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت: ساعت ۹:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲/۱۰/۱۳۹۹

  1. شرایط متقاضیان:

۲-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۲۰ روز تقویمی

۲-۲- عضویت در سامانه تامین الکترونیکی وزارت نفت (EP) و دارا بودن تاییدیه های لازم

۲-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱۱,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۲-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس

  1. نکات قابل توجه:

۳-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرارداد پیش پرداخت دارد و مشمول تعدیل نمیباشد.

۳-۳- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره های ۳۶۱۲۱۳۰۳- ۰۲۵، ۳۶۱۲۱۵۳۳-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۳-۴- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی گازرسانی به حفرات خالی شهرها و روستاهای توابع استان قم، مرحله ۹ (PC)

شماره مناقصه: ۲۳-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی گازرسانی به حفرات خالی شهرها و روستاهای توابع استان قم، مرحله ۹ (PC)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی فشرده اجرای شبکه پلی اتیلن به حفرات خالی شهرها وروستاهای توابع قم مرحله۹ بطول تقریبی ۱۰۰۰۰ متر، طبق مستندات در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۳۸ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می باشد ولازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

  1. برنامه زمانبندی مناقصه:

۱-۱- تاریخ انتشار اسناد در سامانه: مورخ ۱۲/۸/۹۹ می باشد.

۱-۲- مهلت دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۲۴/۸/۱۳۹۹

۱-۳- جلسه پاسخ به سوالات(درصورت نیازمتعاقبا اعلام می گردد)

۱-۴- مهلت ارسال پاکت پیشنهاد قیمت واسناد: ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۹/۹/۱۳۹۹

۱-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۱/۹/۱۳۹۹

۱-۶- زمان گشایش پاکت های” الف، ب و ج”: ساعت ۹ صبح روزسه شنبه مورخ ۲۵/۹/۱۳۹۹

  1. شرایط متقاضیان:

۲-۱- توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی

۲-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور

۲-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۲-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس درصورت پیشنهاد قیمت بالای ده برابرسقف معاملات متوسط

  1. نکات قابل توجه:

۴-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۴-۲- این پیمان (معادل ۱۵ درصد مبلغ قرارداد) پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نیز می باشد.

۴-۳- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ ویا۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵و۳۶۱۲۱۲۰۶-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۴-۴- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب