منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

۳۳ ایستگاه گاز در استان قم مانیتور می شود

رئیس اندازه گیری و توزیع شرکت گاز استان قم از مانیتورینگ ۳۳ ایستگاه گاز در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، سیدرضا موسوی نیا گفت: ۱۱ ایستگاه از ایستگاه‌های پرفشار ورودی گاز به استان و CGS می باشد.

وی خاطر نشان کرد: تا سال آینده ۸ ایستگاه باقیمانده که عمدتاً ایستگاه‌های CNG و ایستگاه‌های تأمین گاز واحدهای صنعتی هستند به مجموعه مانیتورینگ افزوده خواهند شد.

وی ادامه داد: در سیستم مانتیورینگ کلیه اطلاعات ایستگاه‌ها مانند میزان فشار، دما و مصرف بصورت آنلاین و الکترونیکی مورد رصد و پایش قرار می گیرد و در صورت بروز مشکل با کمترین زمان به رفع آن اقدام خواهد شد.

موسوی نیا با اشاره به اهمیت سیستم مانیتورینگ در سرعت عمل و کاهش هزینه‌ها در زمان بروز مشکل افزود: اتصال همه ایستگاه‌ها به سیستم مانیتورینگ می‌تواند علاوه بر کاهش مراجعه حضوری، با تشخیص و شناسایی به موقع مشکل و بررسی کلیه اطلاعات بصورت آنلاین از بروز بحران در تأمین و توزیع گاز جلوگیری نماید.

وی تصریح کرد: استان قم یکی از استان‌های پیشرو در زمینه استقرار سیستم مانیتورینگ ایستگاه‌ها در سطح کشور می باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

سامانه جدید امداد ۱۹۴ راه اندازی شد

مسئول بهره‌برداری و امداد شرکت گاز استان قم از راه اندازی سامانه امداد مکانیزه ۱۹۴ به صورت آزمایشی در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا عرب احمدی گفت: این سامانه، سامانه ای نرم افزاری است که به منظور مدیریت الکترونیکی درخواستهای مردمی در شرایط مواجهه با حوادث و اتفاقات ناشی از گاز طبیعی راه اندازی شده است، به طوریکه مشترکان این شرکت طی تماس با این سامانه بر اساس ضرورت و نوع سوال و مشکل خود در کمترین زمان و به بهترین صورت راهنمایی می شوند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین عملکرد این سامانه برنامه‌ریزی حضور به موقع نیروهای امدادی در محل وقوع حادثه با تعمیرات اضطراری تاسیسات می باشد، افزود: کلیه واحدهای امدادی استان تحت سامانه یاد شده به صورت متمرکز در خدمت رسانی مستمر به مردم تلاش می کنند تا خدمات ارائه شده شرکت گاز با کیفیت بالا، ایمن و پایدار در حداقل زمان ممکن به عموم مردم عرضه گردد.

ایشان به قابلیتهای این سیستم نرم افزاری پیشرفته اشاره و اظهار کرد: صف انتظار به صورت هوشمند برای مشترکین، ضبط تمامی درخواستهای وارده، ارجاع درخواستها به نزدیکترین خودرو امدادی حاضر در محل، نظارت بر عملکرد نیروهای امدادی مانند ساعت اعزام و اتمام ماموریت، نوع مشکل، اقدامات صورت گرفته توسط واحدهای امدادی، مدت زمان رسیدگی به درخواستها از طریق نرم افزار GPS، اخذ گزارش‌های مدیریتی و آماری امدادرسانی و بررسی عملکرد اجرایی، تعداد پاسخگویی به مشترکین توسط اپراتورها، ایجاد هماهنگی و ارتباط بین امدادگران و مشترکین و مرکز امداد، امکان گزارش گیری و ردیابی محدوده مشکل مشترکین و گروه‌های امدادی و نیز امکان ثبت عکس از خدمات این سامانه هوشمند و پیشرفته در سطح استان است.

مسئول بهره‌برداری و امداد شرکت گاز استان قم خاطر نشان کرد: این سامانه همچنین قابلیت کنترل و گزارش وضعیت ایستگاه‌های گاز، شناسایی مطلوبترین عملکرد امدادگران در زمان انجام امور محوله، بکارگیری نفرات متخصص و متعهد در صف اول امدادرسانی به مردم، ارائه راهنمایی و کارشناسی و مشاوره در خصوص ابهامات نکات ایمنی گاز طبیعی و پاسخگویی شبانه روزی به مردم شریف استان را دارد.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه بیشترین کار امداد ۱۹۴ پیشگیری از حوادث ثانویه و کاهش میزان تلفات است، از آحاد مختلف مردم خواست شماره تلفن ۱۹۴ امداد گاز را به خاطر بسپارند و در زمان بروز هرگونه حادثه، قطعی گاز و درخواست مشاوره فوری مرتبط با تأسیسات گاز، با این شماره تماس بگیرند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم موفق به دریافت و تمدید استانداردهای بین المللی شد

نماینده مدیریت در تعالی سازمانی و تضمین کیفیت شرکت گاز استان قم از دریافت و تمدید گواهینامه‌های استاندارد سیستم‌های مدیریتی این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، محمد ایرانی گفت: در سیستم های مدیریتی، دریافت و بروزآوری استانداردهای بین المللی از الزامات بالادستی از سوی شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت است که امری ضروری و حائز اهمیت می‌باشد که باید استقرار، پیاده‌سازی و نگهداری آن اجرا و رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: این استانداردها شامل بخش‌ها و زمینه‌های مختلفی چون انرژی، ایمنی، محیط زیست، مدیریت کیفیت، مدیریت شکایات و سنجش رضایت مشتریان می شود.

ایشان در ادامه گفت: استانداردهای ISO9001، ISO14001 و OHSAS18001 در سال گذشته به ویرایش جدید ۲۰۱۵ و استانداردهای ISO10002 و ISO10004 به ویرایش جدید ۲۰۱۸ بروزآوری شدند که در ممیزی سال جاری پس از انجام موفقیت‌آمیز این فرآیند، مجوز تمدید گواهینامه‌ها از سوی شرکت گواهی دهنده صادر گردید.

ایرانی بیان داشت: در همین راستا و در جهت توسعه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گاز استان قم، سازمان موفق به بروزآوری ویرایش استاندارد سیستم مدیریت انرژی ISO50001 به سال ۲۰۱۸ گردید.

ایشان تصریح کرد: این استانداردها از سوی شرکت معتبر بین المللی گواهی دهنده BRSM تأیید، صادر و تمدید می‌شود.

نماینده مدیریت در تعالی سازمانی و تضمین کیفیت شرکت گاز استان قم افزود: هدف این شرکت برای دریافت گواهینامه‌های ایزو، شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود در راستای ارائه خدمات با کیفیت و بهینه به مشترکین است.

وی، افزود: استقرار سیستم‌های مدیریت یکپارچه به مستندسازی فرآیندها در سازمان کمک شایانی نموده و باعث می‌گردد مدیریت دانش نیز جاری سازی گردد.

ایرانی تصریح کرد: همکاران ما در شرکت گاز استان استان قم، به صورت مستمر در مسیر انجام فعالیت هایی در راستای تحقق الزامات استانداردهای مدیریتی استقرار یافته هستند و با بروزرسانی و بازنگری دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی، خط مشی سازمان، رفع عدم انطباق‌های سنوات قبلی، برگزاری جلسات بازنگری مدیریت و فرهنگ سازی رعایت این استانداردها در بطن شرکت درجهت کسب رضایتمندی حداکثری ذینفعان و پیشبرد اهداف متعالی شرکت بر اساس اهداف و خط مشی شرکت ملّی گاز ایران تلاش می‌کنند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

حدود ۸۰ درصد از سبد انرژی استان قم توسط شرکت گاز تأمین می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: ۸۰ درصد از سبد انرژی در سطح استان توسط این شرکت تأمین می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری در جلسه توجیهی طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مشترکین مسکونی و تجاری که در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ برگزار شد، افزود: ۱۰۰ درصد از مناطق شهری و ۶۰ درصد از مناطق روستایی به شبکه گازرسانی استان متصل بوده و از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

وی گازرسانی به واحدهای صنعتی را از دیگر اهداف مهم شرکت گاز استان عنوان کرد و افزود: با توجه به نامگذاری سال جهش تولید و تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص افزایش تولیدات ملی، گازرسانی و فراهم کردن بسترهای تولید از اولویت ها و الزامات این شرکت می باشد که قدمی در مسیر خودکفایی ملی است.

ایشان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۰۰ واحد صنعتی به مجموعه مشترکین گاز استان اضافه می شوند که با گازدار شدن این تعداد واحد صنعتی بیش از ۹ میلیون لیتر سوخت در سال صرفه جویی خواهد شد و تأثیرات مثبتی در رشد و توسعه کشور و استان خواهد داشت.

نصیری در ادامه سخنان خود با تأکید بر صرفه جویی و جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش مصرف گاز افزود: طرح اصلاح و بهینه سازی مصرف سوخت یکی از موضوعات مورد تأکید وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران می باشد که در این راستا واحد بهینه سازی مصرف در شرکت های گاز استانی از جمله استان قم راه اندازی شده است.

وی بیان داشت: بدین منظور طرح ملی بهینه سازی موتورخانه های واحدهای مسکونی و تجاری در سطح کشور و استان قم آغاز شده است که با اجرای این طرح گام مؤثری در جهت کاهش مصرف و جلوگیری از اتلاف گاز در موتورخانه ها برداشته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن اشاره به تأمین گاز کلیه مشترکین در همه ایام سال به ویژه در فصول سرد، ادامه داد: با وجود کاهش قابل توجه دما در فصل زمستان، امسال گاز هیچ یک از مشترکین خانگی قطع نشد.

نصیری با توجه به ارائه خدمات کمی و کیفی شرکت گاز استان گفت: این شرکت در سال جاری موفق به کسب رتبه دوم رضایتمندی مردم از ارگان ها و ادارات دولتی شد، بنابراین در اجرای طرح بهینه سازی موتورخانه های بخش خانگی و تجاری رضایت مردم بسیار حائز اهمیت بوده و از اولویت های این شرکت محسوب می شود.

وی اضافه کرد: با اجرای کامل طرح بر مبنای دستورالعمل و پروتکل‌های تعیین شده در راستای طرح ملی بهینه‌سازی و اصلاح موتورخانه‌های خانگی و تجاری رضایتمندی مردم بیشتر خواهد شد و به دلیل جلوگیری از هدررفت انرژی، گازبهای مشترکین نیز کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در ادامه سخنان خود گفت: مجریان باید فعالیت خود را در سه حوزه ایزوله کردن تأسیسات، تنظیم مشعل و رسوب زدایی الکتریکی متمرکز نمایند.

نصیری با تأکید بر کاهش، مدیریت و رعایت الگوی صحیح مصرف تصریح کرد: تنها با تنظیم مشعل می توان ۱۸ تا ۲۳ درصد در مصرف گاز صرفه جویی کرد که این میزان علاوه بر صرفه اقتصادی برای مشترکین، تأثیرات مثبتی برای استان و جامعه در پی دارد.

این مقام مسئول با اشاره به رتبه دوم ایران در دارا بودن منابع گازی در دنیا گفت: استخراج، استحصال، پالایش، تقسیم بندی و انتقال گاز تا خانه و کارخانه ها بسیار فرایند سخت، پرهزینه و تخصصی می باشد و تنها با مدیریت مصرف و جلوگیری از اتلاف انرژی می توان این هزینه را در بخش صادرات تزریق کرد که برای کشور ارزآوری داشته باشد و همه مردم از توسعه اقتصادی کشور بهره مند شوند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

نشست خبری مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اصحاب رسانه برگزار شد

همزمان با گرامیداشت دهه فجر و چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مدیر عامل شرکت گاز استان قم در گفت و گو با خبرنگاران به اعلام و تشریح برخی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته از سوی این شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری در نشست خبری که در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار شد، افزود: در حال حاضر تعداد مشترکین گاز در بخش خانگی ۳۹۳ هزار و ۵۷۱ مورد، در بخش تجاری و عمومی۲۴ هزار و ۴۲۳ مشترک و نیز در بخش صنعت ۳ هزار و ۹۲۸ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: در بخش صنعت کارخانه‌های فولاد، نیروگاه حرارتی و کارخانه سیمان نیز از مشترکین عمده و پرمصرف گاز استان قم محسوب می شوند که زیرساخت های تولیدی و صنعتی استان را به عهده دارند.

وی اضافه کرد: گازرسانی به ۱۴ شهرک صنعتی، ۳ مجتمع گلخانه ای و ۶ محور مواصلاتی انجام شده و ۴۰ جایگاه سی ان جی در استان نیز فعال است.

نصیری با بیان اینکه حدود ۸۰ درصد سبد انرژی در قم توسط شرکت گاز تأمین می شود، گفت: صد درصد مناطق شهری و روستایی که قابلیت گازرسانی دارند و حدود ۶۷ درصد بخش صنایع استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی نرخ کل خانوارهای بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان را ۹۸٫۵ درصد عنوان کرد و گفت: ۹۹٫۵ درصد خانوارهای شهری و ۹۸ درصد خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره مند هستند.

نصیری در ادامه به تلاش و تخصص گرایی در شرکت گاز استان قم اشاره کرد و گفت: به همت نیروها و پرسنل این شرکت تاکنون ۱۷۷ هزار و ۵۵۰ علمک گاز در استان نصب شده است.

وی در ادامه سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهش تولید اشاره کرد و افزود: تأمین زیرساخت‌های لازم برای بخش صنعت می‌تواند قدم مؤثری در تحقق شعار سال و اهداف نظام اسلامی بردارد که گازرسانی به عنوان یک انرژی پاک، ارزان و مقرون به صرفه مهمترین بخش زیرساختی است.

ایشان بیان داشت: انقلاب اسلامی هر سال یک گام به جلو برداشته است و اکنون به مناسبت چهل و دومین سال گرامیداشت آن شاهد توسعه و پیشرفت‌های مختلف ایران اسلامی در زمینه‌های اقتصادی، نظامی، زیرساختی و علمی هستیم که همه این پیشرفت‌ها مرهون عزم و اراده ملی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به تحریم‌های ایران یادآور شد: شرکت‌های گاز استانی در زمینه تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز استفاده از تولیدات ملی را در دستور کار خود قرار داده اند که از نظر اقتصادی و کیفی بسیار حائز اهمیت است.

نصیری اعلام کرد: بیش از ۹۹ درصد از کالاها، تجهیزات و ابزاری که در ایستگاه‌ها و مسیر گازرسانی شرکت گاز استان قم به کار گرفته می‌شود، توسط متخصصان ایرانی و در داخل کشور تولید می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به میزان مصرف گاز در استان قم اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون،‌ ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون مترمکعب انرژی گاز در این استان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته،‌ افزایش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد. ایشان میزان مصرف گاز طبیعی در سال گذشته را ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون مترمکعب اعلام کرد.

به گفته وی بیشترین مصرف گاز در بخش مشترکان خانگی بوده است که به دلیل افزایش تعداد مشترکین جدید در این بخش و سرمای هوا امسال با افزایش میزان مصرف مواجه شدیم.

نصیری شیوع ویروس کرونا را یکی دیگر از عوامل افزایش مصرف گاز عنوان کرد و گفت: با توجه به این‌که بر اساس یکی از پروتکل‌های بعد از شروع کرونا باز بودن درب و پنجره برای جلوگیری از ابتلا به ویروس در برخی مکان‌ها الزامی است،‌ بسیاری از مشترکین ضمن افزایش درجه حرارت، دریچه‌ها را نیز باز می‌گذارند و این امر موجب افزایش مصرف شد، ولی با این وجود حتی گاز یک مشترک خانگی در زمستان قطع نشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در ادامه سخنان خود به آغاز طرح ملی بهینه سازی و اصلاح موتورخانه‌های واحدهای تجاری و مسکونی اشاره کرد و گفت: بهینه‌سازی موتورخانه‌های واحدهای خانگی و تجاری به صورت رایگان انجام می‌شود؛ مشترکان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی www.nigc.ir، در این طرح ثبت‌نام نمایند.

این مقام مسئول افزود: این طرح در سه بخش ایزوله‌کردن تأسیسات موتورخانه‌ها، تنظیم شعله مشعل برای مصرف سوخت کمتر و احداث رسوب‌گیرهای مغناطیسی موتورخانه‌های مشترکین خانگی و تجاری در قالب بهینه‌سازی تأسیسات گازرسانی به صورت رایگان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

نصیری خاطرنشان کرد: حذف قبوض کاغذی از جمله طرح‌های شرکت ملی گاز ایران بود که علاوه بر کاهش مصرف کاغذ، سالانه حدود ۲۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی به همراه داشته است.

وی در پایان اشاره کرد: مشترکینی که صورتحساب گاز برایشان ارسال نمی شود، می توانند با ورود به سامانه ghabz.nigc.ir و یا سامانه تلفنی ۳۱۹۴، نسبت به ثبت تلفن همراه خود اقدام نمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

جلسه توجیهی طرح ملی بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری برگزار شد

جلسه توجیهی طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ در شرکت گاز استان قم با حضور مدیرعامل و رئیس واحد بهینه سازی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه که ۳۰ نفر از اعضای اتحادیه تأسیسات مکانیکی ساختمان استان قم به عنوان مجریان این طرح حضور داشتند، مدیرعامل هدف از تشکیل این جلسه و ضرورت پرداختن به بهینه‌سازی مصرف موتورخانه‌ها در بخش‌های خانگی و تجاری را متذکر شد.

در ادامه آموزش‌های لازم در خصوص این طرح ارائه و سامانه ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری تشریح شد. همچنین مطالبی پیرامون راهنمای ثبت مجریان و آموزش راهنمای مجریان در سامانه و نیز راهنمای فرایند شروع بهینه‌سازی و تشریح نمونه فایل موافقت‌نامه بین مشترک و مجری توضیحاتی بیان شد.

رئیس بهینه سازی مصرف شرکت گاز استان قم هدف از برگزاری این جلسه را اهمیت و لزوم اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف عنوان کرد و گفت: مجریان به عنوان بازوی اجرای شرکت گاز در اجرا و موفقیت این طرح نقش بسزایی دارند و باید آموزش‌های لازم را در این زمینه کسب نمایند.

پرویز دهقان در ادامه گفت: برای شروع این واحد طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده است که با اجرای این طرح ۱۰ درصد از گاز مصرفی کاسته و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

وی خاطر نشان کرد: طرح مذکور در مهرماه امسال از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران رونمایی شد.

ایشان ادامه داد: در این طرح مشترکینی که موتورخانه دارند در سامانه https://goc.nigc.ir ثبت نام می کنند، سپس این طرح توسط مجریان به صورت رایگان برای مشترکین انجام خواهد شد.

دهقان در پایان با تأکید بر اجرای این طرح افزود: عملیاتی شدن طرح مذکور میزان مصرف را تا حد قابل توجهی کاهش داده و از اتلاف و هدررفت انرژی جلوگیری می کند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی خرید دستگاه پایش و کنترل از راه دور سامانه حفاظت کاتدیک RMC

شماره مناقصه: ۳۲-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید مناقصه

فراخوان مناقصه عمومی خرید دستگاه پایش و کنترل از راه دور سامانه حفاظت کاتدیک RMC

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای موضوع فوق به شماره ۵۹ ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می باشد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ ۱۸/۱۱/۹۹ می باشد.

مهلت دریافت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز پنجشنبه تاریخ ۲۳/۱۱/۱۳۹۹

مهلت عودت اسناد و پاکت های مناقصه: ساعت ۱۹ روز یکشنبه تاریخ ۳/۱۲/۱۳۹۹

زمان گشایش پاکت های اسناد مناقصه و پیشنهاد فنی (پاکت ب ): ساعت ۹ روز سه شنبه مورخ ۵/۱۲/۱۳۹۹

زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت متعاقبا اعلام می گردد.

شرایط پیمانکاران متقاضی

۱- توانایی انجام کار در مدت ۶۰ روز تقویمی

۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۶۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

نکات قابل توجه:

۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرار داد پیش پرداخت داردو مشمول تعدیل نمی باشد.

۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی توسعه گازرسانی صنایع مرحله ۹ (PC)

شماره مناقصه: ۳۷-۹۹

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی توسعه گازرسانی صنایع مرحله ۹ (PC)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی موضوع فوق، اجرای خطوط پلی اتیلن و خطوط فولادی (شبکه توزیع و تغذیه) بطول تقریبی ۱۴ هزار متر طبق مستندات در دفترچه مناقصه، به شماره ۲۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۵۸ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می باشد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

  1. برنامه زمانبندی مناقصه

۱-۱- تاریخ انتشار اسناد در سامانه: مورخ ۱۸/۱۱/۹۹ می باشد.

۱-۲- مهلت دریافت اسناد مناقصه: تا ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۹

۱-۳- جلسه پاسخ به سوالات(درصورت نیازمتعاقبا اعلام می گردد)

۱-۴- مهلت ارسال پاکت پیشنهاد قیمت واسناد: ساعت ۱۹ روز شنبه مورخ ۹/۱۲/۱۳۹۹

۱-۵- زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی ساعت ۱۱ صبح روز یک شنبه مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۹

۱-۶- زمان گشایش پاکت های” الف، ب و ج”: ساعت ۹ صبح روزسه شنبه مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۹

  1. شرایط متقاضیان

۲-۱- توانایی انجام کار در مدت ۴۵۰ روز تقویمی

۲-۲- دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و پایه ۵ رشته نفت و گاز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بصورت توامان

۲-۳- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۲,۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۲-۴- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۵- ارسال صورتهای مالی ثبت شده در سامانه پردیس

  1. نکات قابل توجه

۳-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳-۲- این پیمان (معادل ۱۵ درصد مبلغ قرارداد) پیش پرداخت دارد ومشمول تعدیل نیز می باشد.

۳-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ ویا۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵و۳۶۱۲۱۲۰۵-۰۲۵تماس حاصل فرمایند.

۳-۵- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مزایده: فراخوان مزایده عمومی فروش چهار عدد وانت مزدا دو کابین

«آگهی فراخوان مزایده عمومی»

تجدید مزایده

فراخوان مزایده عمومی فروش چهار عدد وانت مزدا دو کابین به شماره های انتظامی ۴۲۳ الف ۱۳ ایران ۱۶ – ۴۲۴ الف ۱۳ ایران ۱۶ – ۴۲۵ الف ۱۳ ایران ۱۶ – ۴۲۶ الف ۱۳ ایران ۱۶

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مزایده موضوع فوق، که جزئیات در اسناد مزایده توضیح داده می شود، به شماره ۱۰۹۹۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰۲ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهاد مزایده گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir می باشد و لازم است مزایده گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق سازند.

  1. برنامه زمانبندی مزایده:

۱-۱- تاریخ انتشار اسناد مزایده در سامانه: مورخ ۱۴/۱۱/۹۹ می باشد.

۱-۲- مهلت دریافت اسناد مزایده: تا ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۹

۱-۴- مهلت عودت اسناد مزایده: ساعت ۱۹ روز یکشنبه مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۹

۱-۵- زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت: ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۲ /۱۲/۱۳۹۹

  1. شرایط متقاضیان:

۲-۱- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) معادل ۱۰ درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان سپرده شرکت در مزایده همراه اسناد تحویلی

۲-۲- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۲-۳- کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی

  1. نکات قابل توجه:

۳-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳-۲- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳-۳- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و ۳۶۱۲۱۵۵۷-۰۲۵۱ یا ۳۶۱۲۱۴۳۹-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

۳-۴- این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

با معرفی پرویز دهقان به عنوان سرپرست؛ واحد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی شرکت گاز استان قم آغاز به کار کرد

مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: این واحد در پی مصوبه شورای اقتصاد در زمینه مدیریت و کاهش مصرف و جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی در شرکت گاز استان قم فعال شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری با اشاره به موافقت وزیر نفت نسبت به ایجاد واحد مذکور در ساختار سازمانی شرکت های گاز استانی افزود: استان قم یکی از استان های پیشرو در راه اندازی و فعال نمودن این واحد می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: پیش از شکل‌گیری این واحد مباحث مربوط به بهینه سازی به طور متمرکز در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در ستاد شرکت ملی گاز ایران پیگیری می‌شد و اکنون به دلیل اهمیت این بحث و نیز افزایش مصرف گاز در کشور شکل گیری واحد مستقلی در استانها به امری ضروری تبدیل شده تا استان ها بتوانند در راستای طرح های کاهش مصرف و نیز فرهنگسازی در زمینه توجه و مدیریت الگوی صحیح مصرف گاز طبیعی فعالیت متناسب و بیشتری را انجام دهند.

وی ادامه داد: طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری یکی از طرح های حوزه بهینه‌سازی است که در مهرماه امسال از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران رونمایی شد.

نصیری اضافه کرد: با ایجاد واحد بهینه‌سازی مصرف گاز طبیعی در شرکت‌های گاز استانی، برنامه‌های ملی در راستای کاهش میزان مصرف با شتاب و گسترش بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی در ادامه یادآور شد: برای شروع کار این واحد، طرح اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده که با اجرای این طرح ۱۰ درصد از گاز مصرفی کاسته و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

لازم به ذکر است مهندس دهقان از نیروهای جوان، خوش فکر و با صلاحیت است که به سرپرستی این واحد معرفی شده اند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب