منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

فرمانده سپاه استان قم از مدیر عامل شرکت گاز استان تقدیر نمود

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم، از تلاش‌های خالصانه مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان تقدیر و تشکر نمود. متن تقدیرنامه به شرح ذیل می‌باشد:

مدیرعامل شرکت گاز استان قم جناب آقای مهندس نصیری

سلام علیکم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد؛ اگرچه قلم، توان بیان ارزش گام‌های مقدسی که در مسیر قرب الهی برداشته می‌شود را ندارد، لکن بر خود فرض می‌دانم از زحمات و تلاش‌های خالصانه جنابعالی و همکاران محترمتان در برگزاری رزمایش مشترک امنیتی شهید فخری زاده که با حضور سپاه، ناجا، دستگاه‌های خدمات‌رسان و مدیریت بحران شهری استان مقدس قم انجام گردید، تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم با تلاش مجدانه و مجاهدانه در مسیر تحقق رهنمودهای حکیمانه، راهگشا و تحول آفرین فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی» همواره مؤید به تأییدات الهی باشید.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (علیه السلام) استان قم

سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغی

مدیر عامل شرکت گاز استان قم به عنوان عضو هیأت بازرسی انتخابات منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، طی حکمی از سوی رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات کشور، مدیر عامل شرکت گاز استان قم به عنوان عضو هیات بازرسی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب گردید. متن این حکم به شرح ذیل است:

جناب آقای علیرضا نصیری

سلام علیکم

به استناد تبصره ۹ ماده ۳۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، ماده ۷۶ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ماده ۶۹ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای اجرای حکم شماره ۱۸۶۲۴۰ مورخ ۲۱/۱۱/۱۳۹۹ مقام عالی وزارت، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو هیأت بازرسی استان قم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از کلیه امکانات موجود، اتخاذ راهکارها و تمهیدات مناسب، در انجام مسئولیت ها و وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

علی طالبی

رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات کشور

همیاری استان‌های معین ضامن امدادرسانی در زمان طلایی وقوع حوادث

رییس امور HSE و پدافند غیر عامل شرکت گاز استان قم، از اقدامات صورت گرفته در حوزه استان‌های معین این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علی تلخابی در جلسه مدیریت بحران در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته با استان‌های معین ۱ و ۲ در رابطه با پیشگیری از حوادث و بحران های ناشی از عوامل طبیعی، صنعتی، انسانی شرکت گاز قم خبر داد و در شروع این نشست گفت: گاهی حوادث و بحران هایی در یک استان به وجود می آید که ممکن است استان حادثه دیده به تنهایی قادر به پاسخگویی به بحران نباشد و ملزم به کمک گرفتن از سایر استان‌ها باشد. وی بیان کرد: استان‌هایی که دارای مرز جغرافیایی با استان آسیب دیده هستند و در زمان وقوع بحران در اولویت امدادرسانی یا امداد گیری هستند بعنوان استان معین ۱ یا پیشتاز و استان‌هایی که مرز جغرافیایی با استان آسیب دیده ندارند لیکن به لحاظ بعد مسافت نسبت به سایر استان‌ها، به استان آسیب دیده نزدیک‌تر هستند استان معین ۲ در نظر گرفته شده اند.

وی اذعان داشت: طبق آخرین دسته بندی‌های ابلاغی، استان‌های معین ۱ استان قم، (استان‌های تهران، مرکزی، اصفهان، سمنان) و بالعکس، استان‌های معین ۲ استان قم (استان‌های البرز، قزوین، لرستان، مازندران، یزد) و بالعکس تعیین گردیده است.

تلخابی اظهار داشت: به منظور ایجاد هماهنگی بین واحدهای شرکت گاز استان قم و تشریح مسئولیت هر واحد در زمان بروز بحران‌ها و جهت تعامل با استان‌های معین دستورالعملی تدوین و به واحدها ابلاغ گردیده که بر اساس آن اقدامات و روش های عملکرد در رابطه با استان‌های معین تشریح گردیده است.او ادامه داد: تعیین نقش و وظایف دقیق،نحوه فراخوان،شیوه اعزام، استقرار و اقدامات استان‌های معین و پیشتاز در جریان وقوع حوادث محلی و ملی از اهم موارد پرداخته شده این دستورالعمل می باشد.

وی گفت: به منظور تبادل اطلاعات بین اعضای کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در مراحل قبل، حین، بعد از وقوع شرایط اضطراری، شرکتهای گاز استانی ملزم به نامه نگاری و معرفی اعضای کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و ارسال نقشه های خطوط شبکه گازرسانی خود برای استان‌های معین ۱ و ۲ خود می باشند.

ایشان در ادامه تصریح کرد: در این زمینه شرکت گاز استان قم جزء اولین استان‌هایی است که اقدام به تهیه آلبوم و نقشه ها و مشخصات تأسیسات برای استفاده توسط استان‌های معین در مواقع ضروری نموده است.

رییس امور HSE و پدافند غیر عامل شرکت گاز استان قم افزود: مهمترین بخش از فعالیت‌ها در حوزه استان‌های معین، برگزاری جلسات توجیهی به جهت تبادل اطلاعات و هماهنگی های مرتبط با برگزاری مانورها و در نهایت برگزاری مانورهای مشترک می باشد که در این زمینه فعالیت‌های خوبی توسط این شرکت صورت گرفته است.

تلخابی خاطر نشان کرد: به منظور بهسازی در حوزه استان‌های معین، ایجاد فضای مشترک در شبکه در راستای به اشتراک گذاری فایل‌ها و نقشه ها و اطلاعات دریافتی از سایر استان‌ها و ارائه آخرین دستورالعمل‌های موجود در زمینه استان‌های معین از الزامات می‌باشد که همکاران مرتبط خصوصاً اعضای کمیته بحران و نیروهای عملیاتی می توانند با مراجعه به آن، از اطلاعات موجود در آن جهت بکارگیری در مواقع اضطراری استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه اتخاذ تدابیر ویژه جهت مدیریت پیشگیری و حفظ آمادگی در مقابله با بحران های احتمالی امری ضروری است به صراحت گفت: به رغم شرایط سخت و مثل همیشه، عوامل شرکت گاز استان قم با بسیج همه جانبه تلاش خواهند نمود با هدف خدمت رسانی مستمر به عموم مردم، در حداقل زمان ممکن، صیانت و حفاظت از جان و مال مردم را عهده دار شوند.

وی در پایان با اشاره به اهداف اقدامات و دستورالعمل‌های مذکور، اعلام کرد: هم افزایی هر چه بیشتر استان‌های معین جهت امدادرسانی در زمان طلایی و ساعات اولیه وقوع حوادث، به حداقل رساندن زمان اعزام، حضور به موقع استان‌های معین در محل های مأموریت تعیین شده، ارزیابی کاستی های موجود، انجام اقدامات عاجل در خصوص رفع آن، برنامه‌ریزی و گسیل نیروها و امکانات از منابع استانی بر اساس نیازهای مناطق آسیب دیده و نیز استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانمندی های کشور در مدیریت بحران، از جمله اهداف شرکت گاز استان قم می باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: فراخوان مناقصه عمومی خرید ۳ قلم ایستگاه صنایع و پردیسان

شماره مناقصه: ۱-۱۴۰۰

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

فراخوان مناقصه عمومی خرید ۳ قلم ایستگاه صنایع و پردیسان

شرکت گاز استان قم در نظر دارد مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید ۳ قلم به شماره ۲۰۰۰۰۹۱۴۵۹۰۰۰۰۰۱ را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.

تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ ۱۴/۱/۱۴۰۰ می باشد.

مهلت دریافت اسناد مناقصه: ساعت ۱۹ روز دوشنبه تاریخ ۲۳/۱/۱۴۰۰

مهلت عودت اسناد و پاکت های مناقصه: ساعت ۱۹ روز دوشنبه تاریخ ۶/۲/۱۴۰۰

زمان گشایش پاکت ها ی ارزیابی کیفی: ساعت ۹ روز سه شنبه مورخ ۷/۲/۱۴۰۰

زمان گشایش پاکت های پیشنهاد فنی (پاکت ب ): ساعت ۹ روز سه شنبه مورخ ۲۱/۲/۱۴۰۰

زمان گشایش پاکت های پیشنهاد قیمت متعاقبا اعلام می گردد

  1. شرایط پیمانکاران متقاضی:

۱-۱- توانایی انجام کار در مدت ۱۸۰ روز تقویمی

۱-۲- دارا بودن گواهی پروانه تولید و بهره برداری

۱-۳- عضویت در دستگاه مرکزی وزارت نفت (وندر لیست و EP) ودارابودن تاییدیه های لازم

۱-۴- توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۱,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی

۱-۵- توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir ارسال گردیده است.

  1. نکات قابل توجه:

۲-۱- ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۲-۲- این پیمان معادل ۲۵ درصد مبلغ قرار داد پیش پرداخت دارد.

۲-۳- شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۲-۴- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره فکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ و یا ۳۶۱۲۱۳۰۳-۰۲۵و یا۳۶۱۲۱۵۲۶-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب